Американський фонд Green Flag Ventures інвестує в українського виробника систем тактичного зв'язку Himera
Фонд був безпосереднім свідком впливу технології Himera в зонах активних бойових дій.
Фонд був безпосереднім свідком впливу технології Himera в зонах активних бойових дій.
Американсько-український інвестиційний фонд Green Flag Ventures (GFV) інвестує у виробника рацій для ЗСУ Himera, повідомляється на його сторінці в LinkedIn.
«Green Flag Ventures з гордістю оголошує про інвестиції в Himera, український стартап, що переосмислює системи тактичного зв’язку для сучасних сил оборони в усьому світі. Запатентовані інновації Himera активно застосовуються в бойових умовах, забезпечуючи безпечні комунікаційні рішення в найскладніших сценаріях радіоелектронної боротьби», — сказано в помідомленні.
Зазначається, що Himera не тільки пропонує тактичні переваги над усталеними гравцями на світовому ринку оборонного зв’язку, який становить $21,6 млрд, але й має значно нижчу ціну, ніж конкуруючі системи. GFV був безпосереднім свідком впливу технології Himera в зонах активних бойових дій.
«Це партнерство прискорює нашу здатність надавати передові рішення більшій кількості силових структур по всьому світу. У той же час, їхній досвід допоможе нам створювати ще кращі продукти для наших захисників в Україні», — додав Міша Рудомінський, співзасновник Himera.
Нагадаємо, що у березні співзасновниця фонду Дебора Ферламб розповіла нам в інтерв’ю, що Green Flag Ventures вкладає в українські стартапи від $100 000 до близько $1,2 млн. Таким чином GFV працює з посівною стадією до раунду А. До кінця року у фонді планують зробити від 5 до 8 інвестицій.
Green Flag Ventures стартував під час повномасштабного вторгнення рф та інвестує в українські стартапи на ранніх стадіях. Його співзасновниками є американський підприємець, який працює у сфері кібербезпеки, Джастін Зіф та інвесторка Дебора Ферламб, яка раніше працювала з українським урядом.
Фонд не цікавлять SaaS-рішення. В першу чергу він звертає увагу на компанії, які створюють продукти подвійного призначення. А також на стартапи зі сфер штучного інтелекту/машинного навчання, кібербезпеки, фінтеху та грінтеху.