😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Наталя ХандусенкоЗброя
11 лютого 2025, 09:44
2025-02-11
Американці розробили технологію для керування тисячами безпілотників одночасно в повітрі, на суші та на морі
Компанія L3Harris Technologies представила нове програмне рішення під назвою AMORPHOUS, призначене для управління тисячами безпілотників через єдиний користувацький інтерфейс. Ця інноваційна платформа має на меті покращити оперативний контроль для військових США та їхніх союзників, дозволяючи їм координувати різноманітні БПЛА, незалежно від виробника.
Компанія L3Harris Technologies представила нове програмне рішення під назвою AMORPHOUS, призначене для управління тисячами безпілотників через єдиний користувацький інтерфейс. Ця інноваційна платформа має на меті покращити оперативний контроль для військових США та їхніх союзників, дозволяючи їм координувати різноманітні БПЛА, незалежно від виробника.
AMORPHOUS — це автономна багатодоменна операційна платформа для різних безпілотних роїв, має зручну для користувача систему керування. Система надає військовим операторам універсальність для виконання складних місій у різних сферах, пише Interesting Engineering.
«Структура AMORPHOUS дозволяє підтримувати численні місії та швидко інтегрувати різні системи без екіпажу в широкому діапазоні операцій», — каже Джон Рамбо, президент IMS у L3Harris.
Однією з ключових особливостей розробки є підтримка децентралізованого прийняття рішень, що дозволяє окремим платформам без екіпажу автономно виконувати завдання і приймати рішення в режимі реального часу в межах операційної мережі.
Наразі L3Harris працює над прототипами технології AMORPHOUS за контрактами з армією США та підрозділом оборонних інновацій.
Попереднє тестування продемонструвало здатність системи ефективно управляти багатьма об'єктами з різних типів транспортних засобів, що працюють у різних умовах.
Вінницькі розробники створили плату та застосунок, що дають змогу автономно підіймати в небо рій дронів, задаючи ціль кожному з них. Кажуть, вже мають запити від військових
23 школи дронів, які допоможуть навчитись керувати безпілотником. Куди звернутись, щоби стати оператором БПЛА
Про важливість безпілотників та, відповідно, операторів вже говорять дуже багато та скрізь. Військові чекають, що штати БпЛА в бригадах мають розширити, особливо після оголошення створення «Сил безпілотних систем».
До переліку із зібраних нами закладів, які навчають операторів БПЛА, додалась ще одна 23-тя в цьому списку школа. Додаємо школу операторів USMT та оновлюємо інформацію по іншим закладам.
Якщо ви знаєте, хто ще навчає пілотів для безпілотників, пишіть на пошту [email protected].
(оновлений текст від 22 липня 2022)
На український ударний дрон PUNISHER зібрали понад 1,3 млн грн. Що може гроза командних центрів ворога
Дмитро Томчук повідомив, що найлегші та найменші ударні дрони PUNISHER, які не мають аналогів у світі, тепер коштують $70 000. Виробник додав у комплекс ще одного безпілотника, і тепер їх там два. Дмитро пише, що Юлія Черешня та Павло Харузов зібрали на комплекс більше 1,3 млн грн.
Раніше він розповів журналісту dev.ua, що вміють ці «пташки», та чому саме вони можуть переламати хід війни на користь України.
(текст від 1 червня 2022 року)
США в черговому пакеті допомоги надасть Україні дрони Switchblade 600. Подробиці про ці та інші «пташки», якими користуються українські захисники
Серед списку допомоги, яку пропонує Пентагон, є дрони-камікадзе Switchblade 600, які офіційний Київ просив передати раніше.
Контракт на дослідження та розробку для 10 дронів SwitchBlade 600 виробника Aerovironment, очікується протягом наступних 30 днів, заявила прес-секретар Пентагона Джессіка Максвелл в електронному листі до News Defense.
Ми зібрали список дронів, які використовують українці проти ворога, в тому числі і подробиці про Switchblade 600.
(текст від 17 травня 2022)