🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Вікторія ГорбікТаке життя
1 березня 2024, 14:54
2024-03-01
Фахівці покоління Z та міленіалів найбільше страждають від «безпрецедентного вигорання» — аналітики Resolution Foundation
Дані незалежного британського аналітичного центру Resolution Foundation показують, що покоління Z і люди у віці за двадцять частіше залишаються без роботи через вигоряння, ніж літні люди.
Дані незалежного британського аналітичного центру Resolution Foundation показують, що покоління Z і люди у віці за двадцять частіше залишаються без роботи через вигоряння, ніж літні люди.
«Очевидно, що молоді люди мають багато обґрунтованих претензій щодо відсутності акценту на добробуті на робочому місці та відсутності ефективних стратегій управління та реагування на відгуки», — сказала Жанетт Вілер, головний спеціаліст відділу кадрів у MHR, як пише Cityam.
За її словами, компанії повинні діяти швидко, щоб запровадити заходи, які підвищать добробут і своєю чергою утримають молодих співробітників.
Жанетт порадила використовувати технології, як корисні інструменти для полегшення роботи. Зокрема, цифровий аналіз настроїв, за її словами, можна використовувати для генерування інформації з реєстрацій, тоді як пульсові опитування можна використовувати для миттєвого отримання знімків поглядів співробітників. «Позитивний досвід роботи співробітників ніколи не був настільки важливим — прийняття стратегії для його покращення може гарантувати, що працівники будь-якого віку будуть щасливі, підтримані та мотивовані», — розповіла вона.
Дані Фонду також показали, що 34% людей віком від 18 до 24 років сказали, що вони мали проблеми, пов’язані з психічними захворюваннями, такими як депресія та тривога, у 2021–2022 роках. У 2000 році ця цифра становила 24%, і жінки більш ніж у два рази частіше, ніж чоловіки, хворіють.
Луїза Мерфі, старший економіст Resolution Foundation, звернула увагу на те, як ці дані можуть вплинути на освіту молоді. «Це питання, як правило, зосереджувалося на вищій освіті, але найбільше нас повинно хвилювати, коли погане психічне здоров’я поєднується з поганими результатами навчання», — зазначила вона. Луїза наводить аргументи, що економічні наслідки поганого психічного здоров’я є найсерйознішими для молодих людей, які не навчаються в університеті, оскільки кожен третій молодий не випускник із поширеним психічним розладом зараз не працює.
«Щоб подолати цю кризу психічного здоров’я, нам потрібні кращі служби підтримки в коледжах, які наразі недостатньо обслуговуються, і набагато краще забезпечення тих, хто повторно складає іспити, щоб кожен мав кваліфікацію, на якій можна розвиватися», — сказала вона.
«Виправданий захід задля майбутнього». Як Project-менеджерка на піку карʼєри покинула роботу та через «усвідомлене безробіття» переосмислила своє життя
Професії у геймдеві. Хто такий левел-дизайнер і як ним стати?
Ми продовжуємо нашу рубрику, присвячену професіям у геймдеві. Тема нового матеріалу в ній — левел-дизайн. Його вважають підвидом геймдизайну, але все-таки практично кожна студія хоче окрему людину на позицію левел-дизайнера. Адже у цій спеціальності вистачає своїх нюансів та особливостей.
Розібратися з ними всіма нам допоміг досвідчений левел-дизайнер зі студії Fractured Byte Дмитро Нестеренко. Також він веде свій блог Game Designer Notes про геймдизайн в цілому, в якому розбирає багато цікавих нюансів розробки ігор.