🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і випускати картку для розрахунків безкоштовно 👉
Наталя ХандусенкоРобота
29 листопада 2024, 18:06
2024-11-29
Білл Гейтс поділився своєю ідеальною відповіддю на співбесіді про бажану зарплату
Співбесіди часом як мінне поле: неправильна відповідь на одне питання може призвести до відмови. Але є одне питання, на яке можна відповісти так, що це допоможе серйозно виділитися серед інших кандидатів і це про зарплатні очікування.
Розмова про гроші під час першої співбесіди може лякати — і хоча Білл Гейтс не називає конкретну цифру, яку ви повинні запитати, але він пояснює, як краще відповісти на це питання. І тут важливе показати роботодавцю, що ви щиро вірите у компанію, пише Unilad.
Засновник Microsoft радить сказати: «Я сподіваюся, що пакет опціонів хороший. Я вмію ризикувати і вважаю, що у компанії велике майбутнє, тому вважаю за краще отримати опціони на акції навіть більше, ніж грошову компенсацію».
Така відповідь показує, на думку Гейтса, що кандидат не боїться розглядати різні варіанти, навіть якщо їх не пропонують. А також готовий інвестувати у бізнес, прив’язуючи свій заробіток до результатів своєї роботи, що, своєю чергою, демонструє його впевненість у власних здібностях.
Такий варіант відповіді можна легко адаптувати для будь-якої компанії, яка має систему бонусів, вважає Гейтс.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
«Навряд чи можна вірити фідбекам компаній». Тестове в IT: робити чи не робити? Відповідають айтішники
Дизайнерка Анна Лазурко поскаржилася в LinkedIn, що жодна компанія, у яку вона робила тестове, не надала фідбек за її проханням чи без нього. «Отримали, ігнорили на тиждень-два, а потім „рухаємося з іншим кандидатом“. Це взагалі єдина фраза, якою мені відмовляють. Як зрозуміти, що ти робиш щось не так і не те, коли нема жодного фідбеку?», — запитала розчарована спеціалістка.
Мануал для джуна. Що треба знати початківцю в DevOps: 30 запитань і поради досвідченого ліда
Джунів, які шукають роботу, проходять купу співбесід та отримують відмови замість оферів, під час війни побільшало. А все тому, що до співбесід необхідно ретельно готуватися. dev.ua розпочинає серію матеріалів про те, що треба знати джунам для проходження співбесіди й отримання омріяного оферу від першого роботодавця. Ельдар Алієв, Lead DevOps Engineer у SoftServe, розповідає, що треба знати, щоб отримати перший офер DevOps і дає поради джунам від досвідченого сіньйора.