🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Марія БровінськаЗброя
16 січня 2024, 08:00
2024-01-16
В Україні створили невидимий для РЕБ безпілотник-розвідник з розумною системою управління. Buntar Aeroshace допоможе військовим якісно покращити розвідку в тилу ворога
В Україні створили невидимий для РЕБ безпілотник-розвідник з розумною системою управління. Як повідомив співзасновник проєкту Buntar Aeroshace Богдан Сас, розробка допоможе військовим якісно покращити розвідку в тилу ворога.
В Україні створили невидимий для РЕБ безпілотник-розвідник з розумною системою управління. Як повідомив співзасновник проєкту Buntar Aeroshace Богдан Сас, розробка допоможе військовим якісно покращити розвідку в тилу ворога.
«Анонсую важливий проєкт, над яким працюємо вже пів року. „Бунтар Аероспейс“ народився з важливої потреби: збільшити кількість виконаних розвідувальних місій на великій глибині в тилу ворога. Адже кожна успішно виконана місія — це знищена система ППО, РЕБ, командний пункт або склад боєприпасів», — розповів він.
За словами кофаундера, команда проєкту автоматизує досвід найкращих операторів-розвідників в розумні продукти. І в результаті вже має перший продукт — безпілотник-розвідник із розумною системою управління, через що його не так просто втратити під час дії РЕБ.
«Це неймовірна можливість використати весь свій досвід побудови цивільних стартапів, розробки та виробництва продуктів у галузі оборонних технологій, які вплинуть на хід цієї війни», — зазначив Сас. Він реалізує проєкт разом із Катериною Безсудною та Іваном Кауновим.
«Решта членів команди забажала залишитись анонімними. Їх розробки вже показали свою ефективність на полі бою. А пілоти та оператори — мають величезний досвід розвідувальних польотів у спеціальних підрозділах Сил Оборони», — зазначив Богдан.
За його словами, нині команда розвиває три продукти. Уже проведено перші польові випробування і розробки готують до бойових місій в березні.
Більше деталей про проєкт він пообіцяв надати незабаром.
23 школи дронів, які допоможуть навчитись керувати безпілотником. Куди звернутись, щоби стати оператором БПЛА
Про важливість безпілотників та, відповідно, операторів вже говорять дуже багато та скрізь. Військові чекають, що штати БпЛА в бригадах мають розширити, особливо після оголошення створення «Сил безпілотних систем».
До переліку із зібраних нами закладів, які навчають операторів БПЛА, додалась ще одна 23-тя в цьому списку школа. Додаємо школу операторів USMT та оновлюємо інформацію по іншим закладам.
Якщо ви знаєте, хто ще навчає пілотів для безпілотників, пишіть на пошту [email protected].
(оновлений текст від 22 липня 2022)
На український ударний дрон PUNISHER зібрали понад 1,3 млн грн. Що може гроза командних центрів ворога
Дмитро Томчук повідомив, що найлегші та найменші ударні дрони PUNISHER, які не мають аналогів у світі, тепер коштують $70 000. Виробник додав у комплекс ще одного безпілотника, і тепер їх там два. Дмитро пише, що Юлія Черешня та Павло Харузов зібрали на комплекс більше 1,3 млн грн.
Раніше він розповів журналісту dev.ua, що вміють ці «пташки», та чому саме вони можуть переламати хід війни на користь України.
(текст від 1 червня 2022 року)
США в черговому пакеті допомоги надасть Україні дрони Switchblade 600. Подробиці про ці та інші «пташки», якими користуються українські захисники
Серед списку допомоги, яку пропонує Пентагон, є дрони-камікадзе Switchblade 600, які офіційний Київ просив передати раніше.
Контракт на дослідження та розробку для 10 дронів SwitchBlade 600 виробника Aerovironment, очікується протягом наступних 30 днів, заявила прес-секретар Пентагона Джессіка Максвелл в електронному листі до News Defense.
Ми зібрали список дронів, які використовують українці проти ворога, в тому числі і подробиці про Switchblade 600.
(текст від 17 травня 2022)