Посадовця однієї із селищних рад на Львівщині підозрюють у зловживанні службовим становищем при проведенні закупівель дронів Mavic для потреб ЗСУ.
За повідомленням Департаменту кіберполіції, чиновник умисно завищив очікувану вартість БПЛА, чим спричинив майнову шкоду селищній раді у розмірі 1,5 млн грн.
Загалом же посадовець провів закупівлю на суму близько 8 млн грн.
Фігуранта справи помістили під цілодобовий домашній арешт, йому загрожує до шести років позбавлення волі.
Раніше ми писали про те, що посадовців Держспецзв’язку підозрюють у закупівлі дронів DJI Mavic 3 та Autel Evo Max 4T за цінами, що перевищували ринкові на 70–90%, через що державі завдані збитки на понад 90 млн грн.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.