💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Наталя ХандусенкоВійна
30 вересня 2024, 12:54
2024-09-30
Для українців в окупації розробили сервіс із безплатним VPN і спеціальним браузером — «Ти в Україні»
Рух «Жовта стрічка» та проєкт Dovidka.info запустили сервіс «Ти в Україні» для мешканців на ТОТ, який містить безплатний VPN, спеціальний браузер і поради з безпеки. Усе це допоможе залишатися на звʼязку з батьківщиною, навіть якщо окупанти вирішать блокувати українські сайти чи запроваджувати «Чебурнет».
«На цьому сайті зібрана інформація про безпеку та спротив для українських громадян на окупованих територіях Якщо ви хочете й можете чинити спротив — тут ви отримаєте інструкції, як це робити без шкоди собі. Якщо єдиний спротив, на який у вас є сили — це залишатись у безпеці, то тут ви знайдете всю необхідну інформацію про те, як вижити в окупації», — говориться на сайті сервісу.
Тож на сервісі «Ти в Україні» можна отримати лінки на завантаження безпечного браузера та VPN, щоби мати доступ до українських ресурсів і користуватись ними безпечно.
Також можна дізнатися, де читати українські новини, як протидіяти російській пропаганді, як посилити власну безпеку тощо.
Був одеським стартапом, а став великим нью-йоркським VPN на 3000 серверів по всьому світу. Дивовижна історія Василя Іванова та його компанії KeepSolid
Одесська компанія KeepSolid зі штаб-квартирою в Нью-Йорку має VPN-сервіс, який досяг показника в 30 млн завантажень. Компанія пройшла довгий шлях від становлення на ринку — як маленький стартап на три програміста — до міжнародного сервісу зі складною інфраструктурою та навіть своїм вайт-лейблом.
Усе про VPN: навіщо, чи варто платити і як це все працює
У 2021 році кількість завантажень VPN зросла на 184% — до 785 мільйонів. Люди отримують доступ до заборонених сайтів і застосунків, шифрують дані банківських карток, закуповуються в даркнеті — навіщо потрібний VPN уже зрозуміло.
У матеріалі розбираємося, як працює технологія, чи законно використовувати її, як вибрати, щоби точно засекретити дані, і чи варто платити за VPN.
12 способів розповісти росіянам правду про війну в Україні в соцмережах і не тільки
Російські соцмережі в Україні заблоковані, але мільйони жителів рф регулярно розганяють там фейки і пропагандистські наративи. Українські користувачі за допомогою VPN-сервісів примудряються протистояти неадекватній інформації, публікуючи правду та факти про те, що відбувається внаслідок російського вторгнення в українських містах та селах. Щоб доносити правду ефективніше, зробили огляд VPN-сервісів, які лідирують у рейтингах, та зроблять вашу роботу в інтернеті швидкою та безпечною.