💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Вікторія ГорбікРобота
29 жовтня 2024, 08:08
2024-10-29
Де шукати роботу айтівцям: 50+ сайтів, які радять самі фахівці
UI/UX Designer Ігор Дмитрів зібрав перелік ресурсів, які стали йому в пригоді в пошуку вакансій. Він відібрав 36 сайтів, де можна знайти найсвіжіші пропозиції для IT-спільноти в Україні й не лише. Інші фахівці також додали поради з власного досвіду.
Є й Telegram-спільноти, де публікують вакансії як для розробників, дизайнерів, SMM, так і digital загалом, зазначає експертка з організації івентів Леся Моташко. Вона радить звернути увагу на:
Owner and CEO Executive Search Consulting Agency ESCA Сергій Денісюк підказав Міжнародний Чат IT вакансій у Telegram.
Senior Golang Developer Ярослав Подорванов також радить створити список компаній, які розглядаєте для майбутнього працевлаштування, і додавати українських фахівців, що працюють у цих компаніях.
Найгарнішим способом знайти роботу Senior DevOps Engineer Микола Турнавіотов вважає Linkedin і вміння продати себе.
#Всратівакансії. ТОП-5 пропозицій про роботу, над якими глузують айтішники
Кількість вакансій в IT з початком війни скоротилася, та шедеврів серед них не поменшало. dev.ua зазвичай попросить дизайнерку Анну Лазурко, яка регулярно публікує у своєму LinkedIn вакансії з дивними та кострубатими описами та вимогами, робити добірку з таких «шедеврів». Ось тут можна почитати першу, другу та третю таку добірку.
Цьоготижнева добірка створена dev.ua за допомогою добре відомого у LinkedIn хештегу #всратівакансії. Насолоджуйтеся!
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
«Незнання англійської можна пробачити тільки двірнику». HR в LinkedIn запитала про те, навіщо публікувати вакансії англійською. Ось що відповіли айтішники
HR з Дніпра Любов Ковалевська в LinkedIn обурилася тим, що компанії виставляють вакансії на джоб-сайтах англійською мовою. Айтішники швидко пояснили, в чому справа.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі