🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і безкоштовно випускати картку для розрахунків 👉
Олександр КузьменкоGameDev
27 травня 2024, 17:53
2024-05-27
Уряд Дубаю запустив «довгострокову ігрову візу», щоб привабити розробників і кіберспортсменів
Об'єднані Арабські Емірати прагнуть поглибити свій вплив на ігрову індустрію, і для цього запустили «Довгострокову ігрову візу Дубая». Ініціатива має на меті залучити працівників ігрової індустрії (розробників та художників) до життя в Дубаї, створити 30 000 робочих місць та залучити $1 млрд в економіку ОАЕ.
Протягом декількох місяців Саудівська Аравія та ОАЕ вкладають сотні мільйонів доларів у кіберспортивну та ігрову індустрію. Від турнірів та ігрових заходів вартістю в десятки мільйонів до планів створення квітучого міста, повністю зосередженого на відеоіграх та розвагах, регіон намагається зарекомендувати себе як лідера цього прибуткового ринку, пише Insider Gaming.
Зазначається, що компанії, які «спеціалізуються на створенні цифрового контенту», активно заохочуються приєднатися до Dubai Program For Gaming 2033 (DPG33).
Спадкоємний принц Дубаю Хамдан бін Мохаммед бін Рашид Аль Мактум оголосив про нову «Ігрову візу», яка має допомогти залучити 30 000 працівників ігрової індустрії до 2033 року. Вона буде доступна для розробників, програмістів, інженерів та інших працівників, яким на момент подачі заявки виповнилося щонайменше 25 років. Термін дії такої ігрової візи не є фіксованим і буде варіюватися залежно від конкретної особи, яка подає заявку.
У своїй заяві генеральний директор Управління культури та мистецтв Дубая Хала Бадрі зазначила, що віза втілює в собі бачення грального бізнесу в Дубаї:
«Дубайська ігрова віза втілює бачення та прагнення Його Високості шейха Мохаммеда бін Рашида Аль Мактума, віцепрезидента і прем'єр-міністра ОАЕ та правителя Дубая, і сприяє підвищенню привабливості емірату як основного напрямку для підприємців, інвесторів, розробників ігор, дизайнерів та програмістів. Він також приваблює людей з інноваційними ідеями, а також відомі компанії, що спеціалізуються на розробці та виробництві контенту, ігрових додатків і штучного інтелекту», — заявив генеральний директор Управління культури та мистецтв Дубая Хала Бадрі.
Дубайська Програма розвитку ігрової індустрії до 2033 року має на меті перетворити місто та його околиці на центр для розробників та ігрових організацій. Вона покликана значно підвищити ВВП країни, однак все ще стикається з певним скептицизмом і сумнівами з боку ігрової спільноти.
Краса та меланхолія кінця світу. За що світ полюбив The Last of Us?
2 вересня 2022 — дата виходу ремейку The Last of Us, який отримав назву The Last of Us Part I. Доцільність випуску повного ремейку, який робили з нуля для не настільки старої гри ще стоїть під питанням. Але заслуг першоджерела він не зменшує.
Адже 2013 року The Last of Us стала справжнім одкровенням для ігрової індустрії. Один із останніх ексклюзивів для PlayStation 3 остаточно вивів студію Naughty Dog у «вищу лігу», заодно продемонструвавши всьому світу, як можна робити ігри з акцентом на наратив. І на честь релізу рімейку ми вирішили згадати оригінал, який назавжди залишив слід у ігровій індустрії.
Професії у геймдеві. Хто такий левел-дизайнер і як ним стати?
Ми продовжуємо нашу рубрику, присвячену професіям у геймдеві. Тема нового матеріалу в ній — левел-дизайн. Його вважають підвидом геймдизайну, але все-таки практично кожна студія хоче окрему людину на позицію левел-дизайнера. Адже у цій спеціальності вистачає своїх нюансів та особливостей.
Розібратися з ними всіма нам допоміг досвідчений левел-дизайнер зі студії Fractured Byte Дмитро Нестеренко. Також він веде свій блог Game Designer Notes про геймдизайн в цілому, в якому розбирає багато цікавих нюансів розробки ігор.