🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Микита КазимировГаряченьке
4 серпня 2022, 13:14
2022-08-04
Волонтери з EPAM створили онлайн-платформу, яка допомогла з посівною кампанією в Україні
Команда фахівців-волонтерів з української філії EPAM створила онлайн-платформу «Посівна 2022». З її допомогою вдалося краще організувати процес посівної кампанії в Україні. Подробицями в EPAM поділилися з dev.ua в пресрелізі.
Платформа з’явилася завдяки ініціативі Міністерства аграрної політики та продовольства України. З її допомогою за два тижні до посівної вдалося зібрати інформацію про поточний стан фермерських підприємств і всі супутні подробиці.
Сумарно приблизно 2500 фермерів користувалися платформою. У Мінагрополітики детально аналізували всю отриману інформацію, а також співпрацювали з українськими та міжнародними партнерами, щоб у разі чого допомагати фермерським підприємствам.
Посівна кампанія 2022 року стала для України однією з найскладніших і найвідповідальніших в історії держави через повномасштабне вторгнення росії. І платформа, створена в EPAM, значно полегшила нелегкий процес.
Платформу створили п’ять фахівців з EPAM на волонтерських засадах. Основна її ідея — максимальна інтуїтивність, щоб заповнити її могли абсолютно всі аграрії.
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.
«Крім сертифіката, ступінь магістра». EPAM проводить курси разом з українськими вишами
EPAM SCHOOL of Digital Engineering пропонує модульний підхід до глибшого вивчення окремих дисциплін у програмі Master’s Program. Це дасть можливість різним групам навчатися паралельно, спеціалізуючись на цікавому для себе напрямі — System Engineering, Delivery Management, Data Engineering чи Solution Architecture. Цього року серед партнерів програми сім українських вишів — лідерів технологічного напряму. Саме навчання почнеться у вересні 2022 року в онлайн-режимі.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі