Промо на dev.uaРобота
28 березня 2024, 12:20
2024-03-28
EPAM School оголошує набір для досвідчених айтівців. Є варіанти і для початківців
Для досвідчених фахівців в EPAM пропонують поглибити знання, щоб піднятися на новий професійний рівень за напрямами Solution Architecture та Cloud&DevOps. Для тих, хто лише планує стартувати в ІТ, є можливість «з нуля» опанувати проєктний менеджмент чи бізнес-аналіз. Навчання стартує 22 квітня.
Разом зі швидкими цифровими трансформаціями світу зростають вимоги ІТ-індустрії й до знань та навичок професіоналів в цій галузі. Програма EPAM School побудована так, щоб врахувати ці зміни у конкурентній технологічній сфері.
Програма відкрита передусім для спеціалістів, які мають досвід в ІТ, цікавляться останніми технологіями та прагнуть покращити свої професійні навички. Навчання передбачає багато практики на реальних проєктах, викладачі програми — провідні та досвідчені ІТ-експерти. Програма проходитиме на спеціальній інтерактивній платформі EPAM у зручному онлайн-форматі та з потужною менторською підтримкою.
Напрями Product Management та Business Analysis містять фундаментальні знання, які стануть корисними для тих, хто прагне почати вивчення спеціалізації з її основ або змінити професію. У відборі для цих учасників передбачене лише тестування рівня англійської та співбесіда. Для напрямів DevOps та Solution Architect — додатково включений технічний тест, кандидатам необхідно мати досвід в ІТ-сфері не менш ніж три роки. Необхідний рівень володіння англійською мовою для всіх — В2 і вище, адже навчання відбуватиметься цією мовою.
Загалом навчання триває онлайн від 6 до 9 місяців (залежно від обраного курсу) та складається з кількох окремих модулів. Щоб процес опанування нових знань був ефективним, щотижня рекомендується виділяти в середньому від 10 до 20 годин. 25% часу відводиться онлайн взаємодії з викладачами-практиками, 75% — для самостійного навчання.
Для учасників з бізнес-аналізу та проєктного менеджменту заплановане оновлення — спеціальний модуль про інструменти ШІ для роботи. Загалом програма побудована з урахуванням цілісного підходу та включає всі етапи навчання — від простішого до складного в межах одного курсу.
Цього року вартість участі у програмі знижено, вона стартує від 1500 доларів залежно від обраного напряму. Після закінчення курсу учасники отримають сертифікат від EPAM.
Програма EPAM School існує на ринку освітніх послуг вже майже п’ять років. Вперше вона з’явилася в Україні у 2019 році у співпраці з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» під назвою «Інженерія програмного забезпечення». Впродовж наступних років програма значно масштабувалась, зазнала змін та оновлень. Чимало її випускників вже отримали кар’єрне зростання в ІТ або ж отримали бажану роботу.
Реєстрація на програму відкрита до 21 квітня. Ознайомитися з деталями та обрати бажаний напрям можна за посиланням.
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.