🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і безкоштовно випускати картку для розрахунків 👉
Анна НагорнаРобота
18 лютого 2022, 12:18
2022-02-18
EPAM Ukraine розширив штат айтішників на 3300 в минулому році
У 2021 році число співробітників EPAM у всьому світі досягло мало не 60 тисяч. Істотно розширився і український офіс EPAM. Зараз там працює понад 13 500 тисяч людей. Компанія залишається найбільшим роботодавцем в Україні.
Так, на кінець 2021 року кількість співробітників у всіх офісах EPAM в Центральній і Західній Європі, Росії, На Середньому Сході і на американських континентах досягла понад 58,8 тисячі осіб.
З них IT-фахівців — 52 617. Це на 15,8 тисячі людей більше, ніж на кінець 2020 року. Найактивніше компанія наймала в четвертому кварталі року.
Також значно зросла кількість делівері фахівців в Україні: на 3300 осіб. Якщо наприкінці 2020 року в EPAM Ukraine працювало 9115 інженерів, то за підсумками 2021 року їх стало 12 389.
У коментарі dev.ua компанія повідомила, що загальна кількість працівників в українському офісі — 13 500 на сьогодні.
На другому місці за кількістю айтішників — білоруський офіс EPAM. Там на кінець року нарахували 8933 делівері спеціалістів. Це на 2,5 тисячі більше, ніж у попередньому році.
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.
Не Патроном єдиним. Айтішник з EPAM шиє військову амуніцію для собак: історія диво-стартапу для чотирилапих захисників України
Максим Лісович, Interior Designer в ЕРАМ Україна, поза роботою допомагає амуніцією українським військовим… собакам. Так, службові пси носять унікальні жилетки та нашийники, мають спеціальні аптечки та турнікети. Чотирилапі в такому «одязі» більш захищені та впізнавані.
За словами Максима, тільки на заході країни нас захищають сотні військових собак. Айтівець допомагає військовим кінологам нести цю службу гідно, забезпечуючи відповідною амуніцією, спеціальними аптечками та турнікетами. Нещодавно він провів три дні поспіль, власноруч відшиваючи нашийники та повідці. А ще два роки тому шити він не вмів узагалі. Ось історія диво-стартапу.