Марія БровінськаРобота
19 жовтня 2023, 15:50
2023-10-19
Jooble став інвестором маркетплейсу для рекрутерів-фрілансерів Teraz Work. Тепер вакансії можна закривати ще швидше
Агрегатор вакансій Jooble, що працює в 67 країнах, проінвестував сервіс для рекрутерів-фрилансерів Teraz Work, що дає змогу рекрутерам отримати доступ до великої кількості вакансій у сфері масового наймання за кордоном і допомагати швидше закривати вакансії.
Агрегатор вакансій Jooble, що працює в 67 країнах, проінвестував сервіс для рекрутерів-фрилансерів Teraz Work, що дає змогу рекрутерам отримати доступ до великої кількості вакансій у сфері масового наймання за кордоном і допомагати швидше закривати вакансії.
Як повідомили dev.ua у Jooble, це pre-seed інвестиція, сума якої не розголошується. Окрім інвестицій, Teraz Work отримає підтримку від Jooble в маркетингу та допомогу з розвитком бізнесу.
Що таке Teraz Work
Teraz Work — це сервіс, який дає роботодавцям можливість швидше закривати вакансії завдяки аутсорсингу наймання. За оцінками Teraz Work, тільки в Україні є понад 50 000 рекрутерів-фрілансерів, які працюють у сфері масового найму. Платформа Teraz Work надає можливість таким рекрутерам отримати доступ до значно більшої кількості замовлень.
За допомогою сервісу роботодавець може передати задачі з наймання персоналу рекрутерам Teraz Work, надавши дані стосовно кількості необхідних працівників, їхньої кваліфікації та визначивши, скільки він готовий платити за послугу рекрутменту. Далі спеціалісти з наймання в Teraz Work відберуть кандидатів згідно з вимогами й оберуть відповідних кандидатів. Оплата за послугу підбору персоналу здійснюється лише після того, як кандидат проходить випробувальний термін у роботодавця.
«Ми хотіли створити сервіс, який допомагав би рекрутерам знаходити фриланс-проєкти, а роботодавцям швидко та якісно закривати вакансії за допомогою залучення досвідчених рекрутерів ззовні. Так з’явився Teraz Work» — пояснює ідею створення CEO проєкту, Олександр Дятлов.
Раніше Jooble вже інвестував $1 млн в edtech-стартап JayJay, який працює на ринку Індонезії. Інвестиції мали стратегічний характер: окрім фінансування, JayJay отримав підтримку від Jooble в маркетингу та технологіях, зокрема в напрямі Data-science.
Роман Прокоф’єв, Jooble: «Жодне західне ЗМІ не написало, що останні багато місяців Каховську ГЕС окупували росіяни. Потрібно, щоб окупанти надіслали їм лист зі зізнанням підриву?»
«Незнання англійської можна пробачити тільки двірнику». HR в LinkedIn запитала про те, навіщо публікувати вакансії англійською. Ось що відповіли айтішники
HR з Дніпра Любов Ковалевська в LinkedIn обурилася тим, що компанії виставляють вакансії на джоб-сайтах англійською мовою. Айтішники швидко пояснили, в чому справа.
«Сталася ситуація, якої не мало бути». Genesis втрапив у репутаційний скандал, дозволивши рекрутерам використовувати свій бренд для найму. На що жаліються кандидати
Розробник Нікола Щупило опублікував в LinkedIn сріншот переписки з рекрутеркою, що представилася від імені компанії IntellectoKids та холдингу Genesis, який викликав дискусію серед користувачів спільноти.
«Навряд чи можна вірити фідбекам компаній». Тестове в IT: робити чи не робити? Відповідають айтішники
Дизайнерка Анна Лазурко поскаржилася в LinkedIn, що жодна компанія, у яку вона робила тестове, не надала фідбек за її проханням чи без нього. «Отримали, ігнорили на тиждень-два, а потім „рухаємося з іншим кандидатом“. Це взагалі єдина фраза, якою мені відмовляють. Як зрозуміти, що ти робиш щось не так і не те, коли нема жодного фідбеку?», — запитала розчарована спеціалістка.
«Єдина команда, якою я буду керувати в росії, буде команда бомбардувальників». Як польська IT-компанія намагалася захантити українську рекрутерку для роботи з рф
Українська IT-рекрутерка Олена Ярнова розповіла в LinkedIn історію про те, як польська IT-компанія намагалася зробити їй пропозицію з роботи. Проте в ній було кілька неприпустимих для неї умов.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі