Intel продовжує скорочення, щоб зменшити «непотрібну бюрократію». 5000 людей залишаться без роботи
Intel уже здійснила серію звільнень, які торкнулися близько 20 000 працівників лише цього року. Тепер планує звільнити ще 5000 працівників.
Intel уже здійснила серію звільнень, які торкнулися близько 20 000 працівників лише цього року. Тепер планує звільнити ще 5000 працівників.
Intel уже здійснила серію звільнень, які торкнулися близько 20 000 працівників лише цього року. Тепер планує звільнити ще 5000 працівників.
Більшість працівників, яких торкнеться останнє скорочення, будуть із Каліфорнії (2000) й Орегону (2500), також кілька сотень втратять роботу в Аризоні, Техасі та в Ізраїлі, пише TechRadar.
Найбільше постраждають працівники відділів кадрів, маркетингу й адміністрація. Команди розробників скорочення майже не торкнеться.
Intel заявляє, що працює над тим, щоб стати більш економною, швидкою й ефективною компанією.
«Багато команд мають вісім або більше рівнів, що створює непотрібну бюрократію, яка сповільнює нас», — написав CEO Ліп-Бу Тан у службовій записці у квітні.
З новим керівником на чолі команди також просять скоротити та виключити будь-які непотрібні зустрічі, зводячи кількість учасників до мінімуму, щоб забезпечити більшу кількість часу для продуктивної роботи. Від працівників також очікується, що вони будуть відвідувати офіс принаймні чотири дні на тиждень, починаючи з вересня 2025 року.



