Інтерв'ю дорогою на ринок. Айтівці розповідають про свої перші співбесіди
На форумі DOU айтівці розповідають про свій перший (часом незвичний) досвід співбесід з працевлаштування. Ось найцікавіші історії.
На форумі DOU айтівці розповідають про свій перший (часом незвичний) досвід співбесід з працевлаштування. Ось найцікавіші історії.
На форумі DOU айтівці розповідають про свій перший (часом незвичний) досвід співбесід з працевлаштування. Ось найцікавіші історії.
«Прийшов чувак із виразом обличчя що його просто змусили прийти на цю співбесіду. Увесь час втикав у ноут. Трохи послухав мене, задавав пару питань на оть*бісь із розряду ким ви себе бачите через 5 років (це була технічна співбесіда якщо що) і сказав стандартне «ми вам передзвонимо»
Що це було ХЗ. Якщо я їм не був цікавий як кандидат із самого початку то нащо було витрачати мій та свій час», — підкреслив користувач з ніком «Вільний Художник».
«Зустрілися з CEO/CTO маленької вебстудії на вулиці, пів години йшли до ринку, бо йому там треба було щось купити, і розмовляли. Співбесіду не пройшов. Сказали, що треба підучити Wodrpress та Joomla. Це був лютий 2012-го, вакансію ту я знайшов в паперовій газеті», — розповів Software Engineer Роман Васильєв.
«Анекдот, як я потрапила на першу роботу в техпідтримку. Нам на лекціі (лекція по мережам) на п’ятому курсі сказали, що компанія інтернет-провайдер (Satellite Service) шукає людей в техпідтримку. Я навіть чогось не подумала, що мені треба аплаїтися, хоча про роботу вже думала.
Але після пари однокурсники кажуть — пішли зайдемо в цю контору, а потім далі підемо в парк гуляти. Я така — ммм, парк, морозиво, весело — канєшно, я з вами! Пішла з ними, зайшли в цю контору, там простір невеликий — я кажу «я тут в куточку посиджу, а ви розмовляйте про роботу».
Сисадмін став їх питати всякі технічні питання, вони зам’ялися з відповіддю, а я з куточка стала підказувати відповіді. Сисадмін каже «Так, а шо ти там сидиш, давай і тебе співбесідувати!». Так мені прислали офер через два дні, і я там рік пропрацювала. Дуже класний досвід — я там з лінуксом/bash/мережами розібралася.
Пішла в парк на морозиво, називається», — сміється фахівчиня з Node.js/JS Олена Шаровар.
«Поганяли по теорії програмування і трохи по пхп, сказали приходити за два місяці. Найбільш прикольно було, що я якось не уточнив ні на співбесіді, ні вже як вийшов в офіс, чи мені платитимуть, чи ні (я ж типу зовсім зелений, може, типу інтернатура якась…) — а шефа потім спитати стіснявся. Коли отримав-таки через два тижні першу ЗП, був щасливий», — згадав Magento developer Ігор Жовнір.
Нагадаємо, що раніше українські айтівці розповіли, що думають про компанії, які прагнуть стати «сім'єю» на роботі.