💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Марія БровінськаВійна
13 квітня 2023, 19:15
2023-04-13
Розробника з Харкова запросили виступити на мітапі російською. Він погодився, але за умови, що в презентації буде слайд для донатів і фото зруйнованої росіянами будівлі. Що було далі?
Харків’янин, Senior Frontend Developer at GitLab Inc Ілля Климов, розповів у Twitter цікаву історію про те, як його запросили виступити на одному з дистанційних мітапів російською мовою.
Хлопець погодився виступити, проте висунув організатором низку умов.
Розповідаємо, чим усе завершилося.
Серед вимог, які Ілля направив організатором, були наступні:
у презентації має бути обов’язково слайд із реквізитам для донатів, причому це можуть бути як особисті картки розробника, або ж фонди United24 чи «Повернись живим»;
фоном для презентації має бути фото зруйнованої росіянами будівлі, завали якої Ілля допомагав розбирати.
Коли організатори реаналізували вимоги потенційного спікера, відповідь для українця була очікуваною. Вони попросили прибрати згадку про війну з доповіді й слайд із донатами. також організатори, за словами Іллі, визнали, що не можуть прямо підтримувати українця.
А коли українець сказав, що такі умови співпраці прийняти не можу, організатори запропонували все ж піти на поступки, бо ж йому «це нічого не коштує».
Ілля відмовився. «Імен не буде, шакалячий експрес залишається у депо», — написав розробник.
У треді розробники розділилися на два табори: одні захоплюються і підтримують Іллю.
Інші — засуджують харків’янина, який вів переговори з російськомовними організаторами.
Крім того, айтішники пишуть, що такий формат і правила дуже схожі на події, які організовують на Кіпрі. Також розробники просять Іллю викласти доповідь у YouTube та назвати організаторів події.
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Що це за машини та як вони працюють
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Імовірно, 7 таких транспортних засобів прибудуть до України до кінця цього року, вони призначені для евакуації поранених. Інші очікуються у 2023 році — їх будуть використовувати для очищення доріг. Нагадуємо, що це за зброя і що вона вміє.
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
На український ударний дрон PUNISHER зібрали понад 1,3 млн грн. Що може гроза командних центрів ворога
Дмитро Томчук повідомив, що найлегші та найменші ударні дрони PUNISHER, які не мають аналогів у світі, тепер коштують $70 000. Виробник додав у комплекс ще одного безпілотника, і тепер їх там два. Дмитро пише, що Юлія Черешня та Павло Харузов зібрали на комплекс більше 1,3 млн грн.
Раніше він розповів журналісту dev.ua, що вміють ці «пташки», та чому саме вони можуть переламати хід війни на користь України.
(текст від 1 червня 2022 року)
США в черговому пакеті допомоги надасть Україні дрони Switchblade 600. Подробиці про ці та інші «пташки», якими користуються українські захисники
Серед списку допомоги, яку пропонує Пентагон, є дрони-камікадзе Switchblade 600, які офіційний Київ просив передати раніше.
Контракт на дослідження та розробку для 10 дронів SwitchBlade 600 виробника Aerovironment, очікується протягом наступних 30 днів, заявила прес-секретар Пентагона Джессіка Максвелл в електронному листі до News Defense.
Ми зібрали список дронів, які використовують українці проти ворога, в тому числі і подробиці про Switchblade 600.
(текст від 17 травня 2022)