Безлім вакансій для пошуку intern та junior! Заходьте на jobs.dev.ua і розміщуйте вакансії! 🧑💻
Марія БровінськаРобота
23 лютого 2023, 13:44
2023-02-23
Кіберполіція відкрила десятки вакансій для IT-фахівців і спеціалістів із роботи з цифровими даними. Що пропонують та які вимоги
Кіберполіція шукає спеціалістів за напрямками захисту ІТ-інфраструктури, розробки програмного забезпечення, технічного супроводження і збору цифрових доказів.
Кіберполіція шукає спеціалістів за напрямками захисту ІТ-інфраструктури, розробки програмного забезпечення, технічного супроводження і збору цифрових доказів.
Добір здійснюється на посади інспекторського складу поліції та цивільного персоналу до центрального апарату і в регіональні підрозділи.
Шукають фахівців за чотирма напрямками із зарплатою від 19 464 грн.
Повний перелік вакансій, посадові обов’язки та вимоги до кандидатів за посиланням.
Також на сайті в описані вакансії зазначені зарплати та вимоги до кандидатів. Для прикладу в інспектора кіберполіції (за напрямом захисту ІТ-інфраструктури) зазначена зарплата 20 596 грн. А серед обовʼязків: адміністрування внутрішньої комп’ютерної мережі, її розвиток та супровід. Подібних вакансій відкрито дві.
Ось, що повинен знати та вміти такий спеціаліст.
Вакансія «Інспектор кіберполіції (за напрямком розробки програмного забезпечення)» передбачає таку ж зарплату, але інші обовʼязки. Зокрема створення нового та підтримка програмного забезпечення, що вже існує. таких позицій відкрито 6.
Вимоги до знань і вмінь наступні.
Найменша зарплата в інспектора кіберполіції з функціями технічного супроводження та збору цифрових доказів: 19 464 грн. До його обов’язків входить отримання інформації з електронних носіїв та мобільних терміналів.
Шукають аж 27 таких спеціалістів у різних регіонах. Ось вимоги до них:
Аби податися на вакансію, потрібно заповнити електронну анкету прямо на сайті Кіберполіції.
#Всратівакансії. ТОП-5 пропозицій про роботу, над якими глузують айтішники
Кількість вакансій в IT з початком війни скоротилася, та шедеврів серед них не поменшало. dev.ua зазвичай попросить дизайнерку Анну Лазурко, яка регулярно публікує у своєму LinkedIn вакансії з дивними та кострубатими описами та вимогами, робити добірку з таких «шедеврів». Ось тут можна почитати першу, другу та третю таку добірку.
Цьоготижнева добірка створена dev.ua за допомогою добре відомого у LinkedIn хештегу #всратівакансії. Насолоджуйтеся!
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
«Незнання англійської можна пробачити тільки двірнику». HR в LinkedIn запитала про те, навіщо публікувати вакансії англійською. Ось що відповіли айтішники
HR з Дніпра Любов Ковалевська в LinkedIn обурилася тим, що компанії виставляють вакансії на джоб-сайтах англійською мовою. Айтішники швидко пояснили, в чому справа.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі