Співзасновник і президент SoftServe Тарас Кицмей розповів про своє ставлення до ШІ-інструментів і де їх використовує.
«Якщо подивитися зараз, штучний інтелект дуже легко справляється із завданнями, як-от підсумовування певних документів тощо. Я пам’ятаю, виступав на одній конференції, ми говорили там про „Дія.City“, а я один з авторів законопроєкту… ChatGPT мені видав коротку й системну вижимку за пунктами, і мені треба було витратити півтори години, це при тому, що я цей закон знав дуже добре. Тому всякі HelpDesk і так далі будуть ідеально справлятися. Коротко, лаконічно, системно. І це вони на сьогодні у ChatGPT-4о роблять просто шикарно», — зазначив він в інтерв’ю Forbes у межах проєкту Business Breakfast.
«Я не кажу вже про математичні задачки. Я тащуся, як вони (ШІ-моделі) розв’язують математичні олімпіадні задачки», — додав Кицмей.
Водночас він повідомив, що не тестував китайську мовну модель DeepSeek. «Ми компанія, яка орієнтується швидше на західне суспільство, тож ми західні моделі штучного інтелекту на сьогодні досліджуємо. Цей DeepSeek нещодавно з’явився, я його ще не тестую. Чи я сильно рвуся його тестити? Не знаю. Можливо, треба спробувати», — зазначає топменеджер SoftServe.
На його думку, DeepSeek може бути реплікою на американські ШІ-розробки.
«Як-то кажуть: „USA innovates, China replicates“. Якщо ми думаємо, що DeepSeek — це просто репліка, яка зроблена, можливо, на гірших процесорах, можливо, там їх більше поставили. Є оригінал, усе-таки передова думка є. Можливо, у майбутньому щось зміниться», — зазначив Кицмей.
Співзасновник SoftServe Тарас Кицмей: «Коли ІТ-фахівці йдуть викладати, то це „win-win“. Освіта — це гра в довгу. Війна закінчиться, й ІТ-індустрія, як ракета, полетить догори»
«Як порівняти з моїм попереднім досвідом роботи з Matlab і C#, це було схоже на магію». AI та ML developer у DataArt — про можливості LLM, надмірну довіру до ШІ та потенціал для тих, хто його опанує
2025 рік називають роком ШІ-агентів. Чи дійсно AI-агенти — must have для всіх, і над якими ШІ-асистентами працюють українські підрозділи EPAM, Intetics, Levi9, P2H та Railsware
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
У 18 років «захантив» SoftServe, у 21 — відкрив власну компанію. Історія львівського IT-вундеркінда
Гліб Щур — випускник кафедри систем штучного інтелекту НУ «Львівська політехніка». На молодших курсах його запросила на роботу IT-компанія SoftServe, де він працював майже 3 роки розробником у R&D-відділі. А вже у 2021 році Гліб заснував власну компанію та став CSO у 21 рік. Розповідаємо історію львівського «самородка».