💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Вікторія ГорбікРобота
16 вересня 2024, 09:36
2024-09-16
LinkedIn оновив пошуковий фільтр. Ось, як він може убезпечити кандидатів він недоброчесних працедавців
Новий пошуковий фільтр LinkedIn має на меті захистити вас від підозрілих оголошень про роботу та обмежує результати кандидатів перевіреними компаніями. Ось, як це працює.
Щоб допомогти кандидатам знайти потрібних роботодавців і полегшити пошук роботи в цих перевірених компаніях, сайт призначатиме позначку перевірки тим, хто вважається законним, пише ZDNet.
«Незалежно від того, де ви знаходитесь у світі, тепер ви можете фільтрувати вакансії з перевірками, тобто ви бачитимете лише вакансії з перевіреною інформацією про компанію та плакатом вакансій», — написав в дописі Рохан Раджив, керівник продукту для LinkedIn’s Jobseeker.
Як скористатись
Щоб запустити цей тип пошуку, потрібно:
перейти на сторінку вакансій LinkedIn,
угорі ввести назву посади або навички, які шукає кандидат, і бажане місце розташування,
прокрутити вниз праву панель і ввімкнути перемикач «Має перевірки»,
натиснути кнопку, щоб показати нові результати.
Відтепер пошук роботи тепер включатиме лише перевірені компанії.
Що означає новий знак
Рохан Раджив також додав, що кандидати помітять значок підтвердження на перевірених оголошеннях про вакансії, які зараз складають близько половини вакансій, переглянутих у LinkedIn, що полегшує ідентифікацію та подання заявок на вакансії з перевірками.
Значок підтвердження на оголошенні про роботу вказує на те, що LinkedIn або довірена третя сторона підтвердили заявлену інформацію про компанію чи оголошену про роботу. Якщо вибрати бейдж, відобразяться всі верифікації, пов’язані з вакансією, включно з офіційним посвідченням особи компанії, роботодавцем вакансії та офіційною сторінкою компанії в LinkedIn.
Як це працює зараз
Оскільки бейджи перевірки ще знаходяться на пілотній стадії, не всі законні роботодавці матимуть їх. Робота без такого бейджа не означає, що інформація є невірною чи підозрілою. Вакансія може просто не мати доступу до цієї функції або ще не налаштувала процес перевірки.
Але цю функцію не слід розглядати як універсальне рішення. «Завжди доцільно проводити додаткові дослідження про компанію та посаду, перш ніж подавати заявку на роботу чи співпрацювати з компанією», — йдеться в повідомленні LinkedIn на сторінці підтримки бейджа перевірки. В соцмережі додали, що деякі найкращі практики включають дослідження їх в Інтернеті, відвідування їхнього офіційного веб-сайту та перегляд їхніх профілів у соціальних мережах.
Зворотний звʼязок щодо нового фільтру Рохан Раджив пропонує написати у коментарях або на пошту [email protected]
#Всратівакансії. ТОП-5 пропозицій про роботу, над якими глузують айтішники
Кількість вакансій в IT з початком війни скоротилася, та шедеврів серед них не поменшало. dev.ua зазвичай попросить дизайнерку Анну Лазурко, яка регулярно публікує у своєму LinkedIn вакансії з дивними та кострубатими описами та вимогами, робити добірку з таких «шедеврів». Ось тут можна почитати першу, другу та третю таку добірку.
Цьоготижнева добірка створена dev.ua за допомогою добре відомого у LinkedIn хештегу #всратівакансії. Насолоджуйтеся!
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
«Незнання англійської можна пробачити тільки двірнику». HR в LinkedIn запитала про те, навіщо публікувати вакансії англійською. Ось що відповіли айтішники
HR з Дніпра Любов Ковалевська в LinkedIn обурилася тим, що компанії виставляють вакансії на джоб-сайтах англійською мовою. Айтішники швидко пояснили, в чому справа.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі