Американський підприємець Ілон Маск опублікував листа, в якому йдеться про те, що він таки придбав Twitter (судом було встановлено граничну дату для цієї угоди: 28 жовтня. І схоже, угода таки відбулася).
У листі йдеться про те, чому він придбав цю соцмережу:
«Причина, з якої я купив Twitter, криється в тому, що для майбутнього цивілізації важливо мати цифровий майдан, де можна буде обговорювати широке коло ідей, і не скочуватися у насильство», — пише він.
На його думку, зараз існує великий ризик того, що соціальні мережі розділяться на крайніх правих та крайніх лівих, працюватимуть як ехо-кімнати (ефект у поширенні інформації, коли її споживач шукає і споживає лише той контент, який підсилює його поточні переконання). У такий спосіб суспільство розколеться, і втратиться можливість діалогу. Зі слів Маска, він купив Twitter, щоб завадити цьому.
Фінансових чи інших деталей угоди поки що сторони не розкривали.
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
Що робити, щоб ваші твіти не блокували кремлеботи. Інструкція
Соціальна мережа Twitter — один з головних майданчиків для поширення інформації про війну в Україні західній спільноті. Але де правда про війну, там відразу з’являються боти Кремля, які кидають страйки. Розповідаємо що робити, аби ваші твіти не блокували.