Захищай кіберпростір, вивчай Cybersecurity management в SET University
Вікторія ГорбікТаке життя
16 листопада 2021, 09:53
2021-11-16
У «Київстар» впроваджуватимуть NLU в IVR і чат боті. Для напрямку вже шукають PM
«Київстар» обслуговуватиме клієнтів за допомогою штучного інтелекту. Гаряча вакансія компанії на позицію Project manager напряму AI та діджитал-трансформації обслуговування клієнтів розміщена на work.ua.
«Київстар» обслуговуватиме клієнтів за допомогою штучного інтелекту. Гаряча вакансія компанії на позицію Project manager напряму AI та діджитал-трансформації обслуговування клієнтів розміщена на work.ua.
На цю посаду потрібен управлінець, який буде працювати віддалено. Від нього вимагається координувати проєкт по впровадженню технології NLU на IVR і в Сhat. У процесі він повинен буде супроводжувати програму автоматизації обслуговування клієнтів і, в тому числі формувати тех завдання по впровадженню інструментів діджитал-трансформації.
Крім офіційної гідної (без вказівки цифр) заробітної плати Project manager пропонують програму адаптації в режимі онлайн, можливість навчатися і бонуси за якісну роботу.
NLU (Natural language understanding) — галузь штучного інтелекту, яка забезпечує взаємодію людини з комп’ютером. Комп’ютерне програмне забезпечення використовує для розуміння текст або слова без формалізованого синтаксису комп’ютерних мов мовою користувача. Щоб визначити значення тексту, NLU аналізує дані і структурує їх, фокусуючись на ідентифікації об'єктів в повідомленні. Основні — це числа й іменні сутності.
Основна мета NLU — створення чат-ботів, які можуть взаємодіяти з громадськістю без нагляду або безпосередньої участі людини. При цьому вони слідують певному сценарію і можуть відповідати тільки на питання в цьому сценарії.
Як нейромережі бачать вільну та незалежну Україну? Тест dev.ua
Нейронні мережі для генерації зображень бачать світ по-своєму, їхню логіку зрозуміти часом зовсім неможливо. Але таки хочеться. На честь Дня Незалежності України редакція dev.ua вирішила провести невеликий експеримент.
Ми задали чотирьом різним нейронним мережам п’ять однакових запитів: «прапор України», «День Незалежності України», «український Крим», «перемога України» та «українці». Отриманими результатами ми ділимося з вами нижче.
У TikTok тепер можна генерувати фон за допомогою нейромережі. Ми протестували її та ділимося результатами
У TikTok з’явилася нова функція «Розумний фон». З її допомогою як фон для тіктоків можна підставляти згенеровані нейромережею зображення. Редакція dev.ua протестувала цю технологію і ділиться своїми враженнями.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі