🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Ігор Вишневський Гроші
28 грудня 2024, 10:50
2024-12-28
П’ять ресторанів, спа-центр, два басейни, лижна школа і навіть власна церква. Співвласники SoftServe купили гірськолижний курорт. Деталі угоди від Forbes
За даними видання Forbes, співвласники ІТ-компанії SoftServe Тарас Кицмей, Ярослав Любінець та Олег Денис разом з співвласником молочної ферми «Мукко» Миколою Кмітем придбали гірськолижний курорт «Плай» у Львівській області.
Частка Кмітя, за його власними словами, складає 20%, а Кицмей відмовився називати свою частку та частки інших партнерів. Новим активом партнери володіють від вересня 2024 року.
На території комплексу «Плай», за даними його сайту, розташовані два крісельних підйомника та бугельний витяг, а протяжність гірськолижних трас становить 5 км.
Окрім того, курорт має три готелі, мотель та окремі котеджі для проживання. Зокрема, «Плай» має близько 160 номерів на 300 людей, не враховуючи котеджі. Інфраструктура містить п’ять ресторанів, спа-центр, два літні басейни, конференц-комплекс, критий спортивно-розважальний комплекс, лижну школу та боулінг. На території комплексу також працює музей і церква.
Видання пише, що Кміть та Кицмей не називають суму угоди, посилаючись на конфіденційність, але за оцінками Forbes Ukraine курорт може коштувати $10-15 млн.
У святковий період проживання у комплексі «Плай» коштує від 1200 грн до 9800 грн за добу, скі-пас на один повний день — 1450 грн.
«Продовжуємо рух в готельно-ресторанному напрямі», — коментує Тарас Кицмей, який разом з Кмітем вже володіє лікувально-готельним комплексом «Святий Шарбель» у Моршині. У партнерів також був ресторан «Сирний» у Львові, а Кицмей ще є співвласником «Ресторації Бачевських» у Львові і Варшаві та мережі «Челентано Піца».
Зі слів Тараса Кицмея, завдання на цей сезон — запустити гірськолижне катання, а пізніше зробити сімейний відпочинок тут цілорічним та запустити оздоровчі програми.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
У 18 років «захантив» SoftServe, у 21 — відкрив власну компанію. Історія львівського IT-вундеркінда
Гліб Щур — випускник кафедри систем штучного інтелекту НУ «Львівська політехніка». На молодших курсах його запросила на роботу IT-компанія SoftServe, де він працював майже 3 роки розробником у R&D-відділі. А вже у 2021 році Гліб заснував власну компанію та став CSO у 21 рік. Розповідаємо історію львівського «самородка».