Project Manager з EPAM Systems Микола Кретінін порівняв три найпопулярніших сервіси, що працюють за допомогою штучного інтелекту.
«Оскільки для України зробили доступним Bard від Google, мав можливість його перевірити, і результат цікавий. Але краще пройтись по плюсам і мінусам кожного з AI», — написав він.
кожен запит трансформується в пошуковий запит до Bing (ти буквально це бачиш), що знищує все відчуття спілкування;
відповідь є компіляцією перших сторінок у пошуковій видачі (Bing є жахливою пошуковою системою, тому якщо на запит: «остання книга/альбом/… такого-то автора» пошукова система побачить в топі якусь сторінку 2010 року, то це і згенерується у відповідь);
Bing пріоритетно шукає інформацію з офіційних ресурсів Microsoft, тому якщо в запиті буде хоча б натяк на назву якогось з їх продуктів, то чекайте саме на відповідь, пов’язану з їхніми продуктами.
мовна модель явно якісно працює з різними мовами (поки що українську він розуміє і відповідає найкраще).
Недоліки:
Google застрибнули у потяг, що від'їжджає, тому якість моделі ніхто не може гарантувати (і не просто так там постійно в інтерфейсі присутній комент, що це експеримент);
відповіді можуть бути дуже неповними або без урахування додаткового контексту.
Особливість (це як і мінус, так і плюс):
Bard пропонує декілька варіантів відповіді, які можна переглянути (тобто якщо запропонована відповідь є неповною/застарілою тощо, то ще є 2 додаткові варіанти, і як мінімум один із них мені підходив).
Резюме
Микола радить якісь творчі питання обговорювати саме з ChatGPT, а от якщо потрібна актуальна інформація, то пробувати Bard (але не забувайте передивлятися інші варіанти його відповіді).
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.