💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Марія БровінськаСтартап
5 червня 2023, 14:29
2023-06-05
Співзасновниця псевдостартапу Theranos, яка надурила інвесторів на мільярди, уже у в'язниці. З'явилися перші фото Елізабет Холмс, яка проведе у в'язниці 11 років
Опальну шахрайку, авторку псевдостартапу Theranos Елізабет Холмс, вперше побачили у в’язниці, де вона проведе 11 років.
У кінці травня вона зареєструвалася у федеральному тюремному таборі Браян, федеральній установі низького рівня безпеки для жінок на північний захід від Х’юстона.
Джерела повідомили, що Холмс перебуває в ізоляції та здається нервовою в перші дні перебування в закладі, пише New York Post.
Як федеральний ув’язнений 24965-111, Холмс без макіяжу та в окулярах, спортивних штанах кольору хакі, темно-коричневій футболці та обручці на фотографіях, зроблених на початку цього тижня Daily Mail.
Холмс, яка жила в особняку вартістю $9 млн у Сан-Дієго, тепер буде розділяти чотиримісні двоярусні кімнати у в’язниці, де ув’язнених будять о 6 ранку для виконання обов’язків у харчуванні або роботи на заводі. Платять їм від 12 центів до $1,15 на годину.
Цього тижня колишній ув’язнений заявив, що охоронці регулярно контролюють душ, щоби придушити сексуальні контакти між ув’язненими. Деякі охоронці також були покарані за секс з ув’язненими.
Лінн Еспехо, яка провела майже два роки у федеральному тюремному таборі Браяна з 2018 до початку 2020 року, зробила приголомшливу заяву для The Post, що чоловіки-охоронці перевіряли ув’язнених у душі — і стверджували, що деякі з них «займалися сексом із жінками».
«Ви в душі, і охоронець може зайти туди, щоб побачити, що ви задумали», — сказала Еспехо The Post.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.