Психологічна терапія: добірка платформ і сервісів, які допоможуть під час війни
У цей скрутний час ми зібрали 21 сервіс, що допоможе психологічно вистояти в тяжкі часи.
У цей скрутний час ми зібрали 21 сервіс, що допоможе психологічно вистояти в тяжкі часи.
Це платформа для вибору психолога та замовлення психологічної консультації. Більшість фахівців сервісу пройшли сертифікацію в European Psychology School та є членами Української Психотерапевтичної Ліги, тому ви можете бути впевнені в їх кваліфікації. Обрати психолога допомагає віртуальний AI-консультант: після того, як відповісте на кілька запитань, він підбере найбільш релевантного фахівця під ваш конкретний запит.
Сервіс дуже зручний у використанні: в особистому кабінеті можна вибирати комфортний час для консультацій або змінювати психолога.
Якщо ж поки не готові замовити консультацію, але хочете більше дізнатися про розв’язання психологічних проблем та особистісний розвиток, на платформі є медіа про психологію — MOZHNA JOURNAL, де досвідчені фахівці діляться порадами, інтерв’ю та цікавими історіями.
Це платформа з надання психологічної допомоги онлайн, де можна безкоштовно отримати не лише одноразову консультацію, а повноцінну довгострокову терапію.
Як сказано на сайті сервісу, дипломовані психологи та психотерапевти допоможуть подолати посттравматичні розлади; допоможуть з адаптацією після вимушеної зміни місця проживання; допоможуть пережити втрату близької людини; навчать, як подолати тривожні почуття та як контролювати психологічний стан в умовах війни.
Для запису на консультацію переходьте за посиланням, а також завантажуйте додаток у Apple Store чи Google Play. Для реєстрації на платформі потрібна українська банківська картка — це спосіб ідентифікації, бо отримати безкоштовну терапію можуть лише українці.
Даний проєкт призначений для людей, що хочуть отримати доступну кваліфіковану допомогу психолога у будь-який час. Психологи допоможуть подолати наслідки травмуючих подій, стабілізувати емоційний стан, впоратися з тривогою, нормалізувати сон, розвинути свідомість та розв’яжуть багато інших проблем. Holdyou пропонує індивідуальні консультації та підписки. Безкоштовних консультацій тут немає, але на сайті є блог, де можна знайти безліч цікавих порад.
Це безкоштовна інтернет-платформа для психологічних консультацій. «Допомагаємо всім, хто потребує емоційної підтримки, консультації та допомоги у зв’язку зі швидкими змінами, що наразі відбуваються у економіці, соціумі та житті кожної людини», — сказано на сайті проєкту.
Команда працює за методом когнітивно-поведінкової терапії, яка є однією з найпоширеніших форм психотерапевтичної допомоги людям з різними психологічними проблемами. У проєкту також є Telegram-канал Психологічна підтримка, де зібрані корисні поради для збереження та покращення ментального здоров’я.
Він дозволяє користувачеві за допомогою декількох десятків питань вибрати те, що його реально турбує. Виходячи з результатів, користувачам пропонується на вибір кілька фахівців, що спеціалізуються саме на його проблемі. Проєкт використовує масиви даних, щоб порекомендувати найбільш підходящого психолога. Тут є терапевтичні групи, бюджетна психологічна допомога, безкоштовна допомога, а також вебінари і блог. На сторінці в Instagram відбуваються постійно прямі ефіри по темі.
Відомий сервіс, де можна знайти лікаря і записатися на прийом, а також замовити ліки. Рейтинг лікарів формується з двох категорій: стаж лікаря, його кваліфікація, ступінь та оцінка клієнтом, що побував на прийомі у лікаря. На сайті є розділ Акції, в якому бувають знижки від приватних клінік та безкоштовні консультації.
Це платформа для пошуку психолога. «Ми допоможемо вам знайти спеціаліста відповідно до вашого запиту. Наше прагнення — зробити процес пошуку психолога якомога легшим та комфортним», — сказано на сайті платфоми.
Сайт створений для вирішення соціально-психологічних проблем суспільства. «Маючи під рукою будь-який електронний пристрій, ви зможете знайти свого спеціаліста, який надасть розуміння, підтримку, супровід та допоможе знайти рішення будь-якої складної задачі», — йдеться у повідомленні платформи. Під час війни тут надають психологічну допомогу безкоштовно всім, кому це потрібно, у форматі відеоконференцій онлайн. Також на сайті є блоги та подкасти, де є надано багато відповідей по різним питанням.
За ними можна отримати консультацію професійного психолога або психотерапевта. Як заявила директорка Департаменту охорони здоров’я столиці Валентина Гінзбург, консультації надають на безоплатній основі.
Проєкт освітян, психологів та громадських активістів з різних міст України для дітей віком від 5 до 12 років, евакуйованих з територій воєнних дій.
Тут також шукають у команду волонтерів: освітян; психологів; активну молодь та небайдужих людей.
Це ініціатива психологів-волонтерів для допомоги людям, що зазнали стресу внаслідок воєнних дій та переселення. Тут надають кваліфіковану допомогу цілодобово. У команді вже більше 500 психологів-волонтерів з України та світу. Зв’язатись з центром — тут.
Тут є безкоштовний, дистанційний онлайн-сервіс для українських родин, що потребують медичної та психологічної допомоги. Сервіс надається україномовними спеціалістами за допомогою унікальних провідних платформ, що призначені для надання медичної та психологічної допомоги для дорослих і підлітків. KAF — це ізраїльська кооперація трьох компаній — Kai, Amplio та Femi.
Це чат для психологічної підтримки у кризові ситуації.
На базі Українського Католицького Університету стартувала робота Кризової Порадні. Тут надають безкоштовну психологічну допомогу тим, хто цього потребує. Допомога надається лише онлайн — через дзвінки та повідомлення в Telegram.
Команда Трітфілд та волонтери запустили Telegram-чат для колективної емоційої підтримки.
Чат, у якому кожен може поділитися емоціями, думками та отримати допомогу від психологів.
Бот для отримання першої психологічної допомоги.
Тут є психологічна допомога жінкам та їх дітям 24/7.
Онлайн служба екстренної психологічної допомоги 24/7.
Проєкт об’єднав понад 40 фахівців волонтерів з різних країн задля підтримки українців, що постраждали від війни. Команда пропонує кожному, хто потребує підтримки, щонайменше 3 безкоштовних онлайн психотерапевтичні сеанси.
Додаток, що надає безкоштовну психологічну підтримку всім, хто зіткнувся з війною.
На платформі надають допомогу психотерапевти, але також можна записатися і до психолога. Терапевти тут проходять відбір відповідно до стандартів Європейської Асоціації психотерапії.
Дмитрий, добрый день!
Спасибо, что сделали обзор на сервис HoldYou! Напишите мне на почту ([email protected]) хотела бы обсудить детали возможного сотрудничества по социальной работе!
Спасибо!