UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉
Наталя ХандусенкоГаряченьке
19 травня 2025, 14:37
2025-05-19
Британо-українська FinTech-компанія Revolut планує інвестувати 1 млрд євро у Францію та подати заявку на банківську ліцензію
Revolut, найбільший цифровий банк Європи з українським корінням, планує інвестувати понад 1 мільярд євро ($1,1 млрд) у Францію та подати заявку на отримання місцевої банківської ліцензії, оскільки компанія прагне розширення по всій Європі.
Revolut, найбільший цифровий банк Європи з українським корінням, планує інвестувати понад 1 мільярд євро ($1,1 млрд) у Францію та подати заявку на отримання місцевої банківської ліцензії, оскільки компанія прагне розширення по всій Європі.
Про це компанія повідомила під час сьогоднішнього бізнес-саміту Choose France в Парижі, передає Bloomberg.
Revolut, серед засновників якої є українець Влад Яценко, створює нову штаб-квартиру у столиці Франції. Компанія зобов’язалася реалізувати інвестиції протягом 3 років і найняти щонайменше 200 працівників за цей час.
Крім того, компанія перебуває в процесі подання заявки до французького банківського регулятора — Управління пруденційного нагляду та врегулювання, відомого як ACPR.
Наглядовий орган наполягає на тому, щоб компанія отримала ліцензію для кращого нагляду, оскільки значна частина її європейських роздрібних клієнтів знаходиться саме у Франції, повідомило джерело Bloomberg.
Revolut має приблизно 300 працівників у Франції та 5 млн клієнтів, що робить країну найбільшим ринком компанії в ЄС. Вона прагне досягти 10 млн користувачів до кінця 2026 року та подвоїти цю кількість до 2030 року. Компанія вже пропонує кредити, криптовалюту та торгівлю на французькому ринку.
У Європі французька ліцензія буде отримана на додаток до наявного дозволу Revolut на банківські операції на всьому континенті від центрального банку Литви. Компанія підтвердила, що Вільнюс залишатиметься ключовою базою для європейської експансії Revolut, а плани зростання та продуктові портфелі все ще зосереджені на її балтійському центрі. Глобальна штаб-квартира компанії залишиться в Лондоні.
Компанія також приглядається до Азійсько-Тихоокеанського регіону та Близького Сходу.
«Іноді я граю в криптовалюту для тестування продуктів». Співзасновник Revolut Ніколай Сторонський про розвиток бізнесу, крипту та вторгненні рф в Україну
Співзасновник фінтех-сервісу Revolut, 37-річний СЕО проєкту російського походження Ніколай Сторонський дав інтерв’ю Bloomberg. dev.ua публікує найцікавіше з бесіди.