🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Олександр КузьменкоGameDev
26 березня 2024, 14:04
2024-03-26
Український аніматор створив браузерну гру в дусі Space Invaders, яка має графіку, стилізовану під статистику Командування Повітряних Сил ЗСУ
Розробник з України створив HTML5-гру Russian Invaders, в яку можна зіграти у браузері. Гравець бере на себе роль пілота F-16, який збиває дрони Shahed-136 та російські літаки на «живій» інфографіці Повітряних Сил ЗС України.
Розробник з України створив HTML5-гру Russian Invaders, в яку можна зіграти у браузері. Гравець бере на себе роль пілота F-16, який збиває дрони Shahed-136 та російські літаки на «живій» інфографіці Повітряних Сил ЗС України.
«Якби культова гра Space Invaders була б розроблена у 2024 році, то мала б назву „Russian Invaders“», — написав автор гри на форумі Gamedev DOU.
Він розповідає, що на створення цього проєкту його надихнуло повсякденне зведення статистики від Повітряних Сил України.
«Також спала на думку гра з дитинства Space Invaders. Поєднання космічного шутеру з інфографікою від наших Збройних Сил перетворилось на такий от результат», — говорить розробник.
Свіжа статистика Повітряних Сил України
Russian Invaders створена на рушії Godot, в неї можна зіграти просто в браузері за цим посиланням. Для кращого досвіду рекомендується використовувати браузер на базі Chromium або Firefox, гра також потребує підтримки WebGL2 для запуску. Це стандарт на базі OpenGL ES 2.0, що дозволяє розробникам вебконтенту вбудовувати в вебоглядачі, які підтримують HTML5, повноцінну 3D-графіку, не вдаючись до посередництва плагінів.
«Зазвичай моя робота, як аніматора, проходить в Spine та Unity, та після змінення політики цін у ком’юніті почалось обговорення альтернативних рушіїв. Моя прихильність до опенсорс підштовхнула мене розглянути Godot Engine як основну платформу розробки», — пояснює вибір рушія автор гри.
Наразі Russian Invaders має 10 рівнів складності, з кожним рівнем додається нова кількість ворогів та збільшується їх швидкість. За словами розробника, одною з основних цілей проєкту було привернути увагу до допомоги Україні, для цього гравцям демонструється посилання на платформу United24.
«В Україні потенційних користувачів 9 млн людей». Як двоє вихідців із gamedev, які мають військовий бекграунд, хочуть перетворити навчання тактичної медицини на щоденний «must have»
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
Краса та меланхолія кінця світу. За що світ полюбив The Last of Us?
2 вересня 2022 — дата виходу ремейку The Last of Us, який отримав назву The Last of Us Part I. Доцільність випуску повного ремейку, який робили з нуля для не настільки старої гри ще стоїть під питанням. Але заслуг першоджерела він не зменшує.
Адже 2013 року The Last of Us стала справжнім одкровенням для ігрової індустрії. Один із останніх ексклюзивів для PlayStation 3 остаточно вивів студію Naughty Dog у «вищу лігу», заодно продемонструвавши всьому світу, як можна робити ігри з акцентом на наратив. І на честь релізу рімейку ми вирішили згадати оригінал, який назавжди залишив слід у ігровій індустрії.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі