Захищай кіберпростір, вивчай Cybersecurity management в SET University
Марія БровінськаТаке життя
30 квітня 2022, 09:50
2022-04-30
Що міг би купити Ілон Маск після Twitter та Coca-Cola? Пропонують Tik-Tok, Jira, росію та Білорусь: добірка креативів від користувачів соцмереж
Після оголошення про придбання Ілоном Маском Twitter за 44 млрд, у тому ж таки твіттері він пожартував, що його майбутньою покупкою може стати Coca-Cola, у яку він поверне кокаїн.
Після оголошення про придбання Ілоном Маском Twitter за 44 млрд, у тому ж таки твіттері він пожартував, що його майбутньою покупкою може стати Coca-Cola, у яку він поверне кокаїн.
Після цього прихильники бізнесмена та креативні користувачі мереж склали для нього цілий список надважливих покупок. dev.ua зібрав найяскравіші меми щодо потенційних вкладень Маска.
Серед майбітніх здобутків міг би, на думку користувачів, опинитися MacDonald’s.
Цей жарт навіть мав продовження — користувачі просили не купувати McDonald’s.
В поле зору Маска мави би, на думку користувачів, потрапити Tik-Tok.
А ще — Jira.
Серед пропозицій були й геополітичні покупки. Зокрема, пропонували купити й видалити Росію.
Схожа пропозиція надійшла Маску і від російського журналіста Олександра Невзорова в Telegram.
Або показати, звідки на куплену Маском Білорусь готувався напад.
А тут ми писали, скільки зброї для України міг би купити Маск на витрачені на Twitter $44 млрд.
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
Битва за розум. Як Facebook і Twitter спинили операцію США, спрямовану проти російської пропаганди в соцмережах
Twitter, Facebook і Instagram видалили низку облікових записів, які були спрямовані проти російської пропаганди і боролися з нею в тому числі і за допомогою мемів. За словами дослідників, кампанія тривала майже 5 років. Розповідаємо головне з матеріалу Vice.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі