💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Наталя ХандусенкоІсторії
29 серпня 2024, 16:24
2024-08-29
Щоб побороти депресію цифрового кочівника, програміст запустив проєкт «12 стартапів за 12 місяців». Чим закінчився експеримент?
Програміст та «інді-хакер» Пітер Левелс каже, що йому вдалося заробити мільйони доларів прямо зі свого ноутбука, подорожуючи світом — він цифровий кочівник, який жив у 40 країнах і 150 містах. Це, звісно, звучить «ВАУ», але насправді спочатку були депресія та відчуття самотності, а ще розуміння, що ти невдаха.
Це трапилося під час подорожей в Азії. Тоді розробник-самоучка Пітер Левелс заробляв десь $500 і порівнював себе зі своїми друзями, які вели звичайне життя і не були цифровими кочівниками. «Тепер мені 27, я невдаха», — думав айтівець. І саме в цей момент він почав створювати стартапи.
Щоб побороти депресію, яка його спіткала через постійні зміни країн і культур, він у 2014 році запустив проєкт «12 стартапів за 12 місяців», де він щомісяця створював стартап і запускав його за допомогою Stripe, пише Business Insider.
«Це досить цікавий спосіб боротьби з депресією, — каже він. «Це не схоже на: «О, поговорімо про це». Це більше схоже на: «Давай щось зробимо».
Деякі з цих стартапів виявилися невдалими. Але інші досі приносять йому дохід. Один із таких стартапів — Nomad List — сайт для цифрових кочівників, який надає дані про міста по всьому світу, такі як вартість життя, швидкість інтернету та безпека. Зараз він приносить $48 000 на місяць.
Через десять років після запуску сайту — і багатьох інших, включно з PhotoAI — Левелс продовжує жити за кордоном. Зараз він має понад 40 стартапів, які приносять йому гроші.
Російську розробницю можуть видворити з Естонії за ухилення від сплати податків
В Twitter Дмитро Малеєв зібрав хронологію постів російської розробниці, яка переїхала жити до Естонії, працює на американську компанію та платить податки в Грузії, і цим хизується. Ця ситуація стала резонансною серед спільноти соцмереж та навіть дійшла до колишнього президента Естонії, який пообіцяв особисто з цим розібратись. Про це пише DOU.
«На вхід в IT я відвів собі рік». Історія шеф-кухаря, що провалив 30 співбесід, та все ж отримав офер. Тепер він — розробник на енергетичному підприємстві
Киянин Віктор Ярош ― новоспечений айтішник. Хлопцю 26, і останні кілька років перевернули його життя з ніг на голову. Колишній кухар наважився створити власний бізнес із доставки їжі, та пандемія буквально вбила підприємницький запал Віктора. І тоді він вирішив увійти в IT. Хлопець пройшов десятки співбесід, отримав 30 відмов від роботодавців, та зрештою влаштувався програмістом у енергетичну компанію. Ось його історія.
«На одну нашу гармату п'ять ворожих». Розробник, якого в армію записав брат-близнюк, про розподіл у військкоматах, медогляди, забезпечення армії та жорстокі бої під Ізюмом
Full Stack WordPress Developer з чотирирічним досвідом Володимир Камуз 20 років тому пройшов строкову службу в 95-й окремій аеромобільній десантній бригаді. І після 24 лютого 2022 року Володимир знову повернувся туди — у його підпорядкуванні перебувало вісім бійців. Наразі ж він є членом мінометної батареї, де служить як аеророзвідник та коригувальник вогню на Ізюмському напрямку у званні молодшого сержанта. Свою історію з фронту розробник розповів DOU. Переказуємо найцікавіше.
«Працювати програмістом не так уже й легко». Він проміняв роботу на заводі Procter&Gamble на IT і тепер пише ПЗ для Versace і Jimmy Choo
Олександру Підгородецькому 25. І він уже кілька місяців працює на позиції Junior Web Developer у компанії Astound Commerce. Ще пару років тому хлопець і уявити не міг, що колись стане айтішником. Але життя розпорядилося інакше, і лише за пів року Олександр перекваліфікувався в айтішника, залишивши у минулому свою заводську реальність.
dev.ua розповідає історію хлопця, який свідомо став світчером і анітрохи не шкодує про це.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі