😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Вікторія ГорбікТаке життя
16 лютого 2025, 12:53
2025-02-16
Команда ThreadFinders зі співробітників SoftServe посіла 2-ге місце на хакатоні Берклі
Завершився хакатон LLM Agents Hackathon, організований Berkeley RDI спільно з LLM Agents MOOC. Друге місце посіла команда з двох співробітників IT-компанії SoftServe з проєктом пошуку зниклих безвісти наступного покоління.
Завершився хакатон LLM Agents Hackathon, організований Berkeley RDI спільно з LLM Agents MOOC. Друге місце посіла команда з двох співробітників IT-компанії SoftServe з проєктом пошуку зниклих безвісти наступного покоління.
Про хакатон
Хакатон LLM Agents, який спонсорував Berkeley Research Institute, тривав два місяці, де кожен розробник міг навчитися використовувати технологію агента LLM для створення інноваційних програм (Applications Track).
В рамках заходу було п’ять треків, зосереджених на розробці Generative AI агентів:
Трек додатків: Створення інноваційних додатків LLM агентів у різноманітних сферах, від помічників кодування до персональних компаньйонів ШІ.
Трек тестів: Створення та вдосконалення тестів для агентів штучного інтелекту, що дозволяє стандартизовану оцінку та порівняння різних архітектур та можливостей агентів.
Основи: покращення основних можливостей агента, таких як пам’ять, планування, міркування та використання інструментів за допомогою нових фреймворків і методів.
Шлях безпеки: вирішення критичних проблем безпеки під час розгортання агента ШІ, включаючи запобігання неправильному використанню, конфіденційність, інтерпретацію та ширший вплив на суспільство.
Трек децентралізації і мультиагентів: вдосконалення інструментів, фреймворків і програм для децентралізованих мультиагентних систем, зосереджуючись на розширених можливостях, взаємодії та розгортанні.
Про переможців та учасників
У складі журі були, зокрема, професори UC Berkeley, дослідники з Google DeepMind, OpenAI та Meta AI. Переможці отримають призи від цих компаній, з загальним призовим фондом до $200000.
В хакатоні взяли участь 3000 представників зі 127 країн, понад 1100 університетів, представлено понад 800 компаній. Найбільш представлені країни США, Індія та Китай.
Серед учасників були представники топових технологічних компаній, зокрема, Amazon, Microsoft, Samsung, Salesforce.
Про команду ThreadFinders та їхній продукт
Друге місце серед переможців хакатону отримала команда ThreadFinders з двох співробітників SoftServe: Баутіна Марина і Поляковська Наталія. Учасники команди створювали на базі Google Cloud Platform систему взаємопов’язаних агентів для пошуку зниклих людей. Розробники з ThreadFinders були найкращими друзями шість років, але особисто зустрічалися лише п’ять разів — усе на конференціях — тому що ми постійно живемо в різних місцях.
Ця система створює єдиний хаб для волонтерів, які займаються пошуком зниклих осіб, розбиває карту на зони пошуку, відстежує оновлення щодо того, де вже проводилися пошукові роботи, інтегрується з новинами (наприклад, якщо поруч сталося ДТП або інша подія, що може бути пов’язана зі зниклою людиною), генерує оповіщення для організації пошуків у критичних точках.
Пошук зниклих безвісти наступного покоління відбувається завдяки:
координації пошуку за допомогою штучного інтелекту та співпраця в реальному часі,
«За сервісами із ШІ, мені здається, ми зросли чи не на 500% за рік». У SoftServe розповіли, скільки клієнтів має компанія, яку кількість проєктів виконує та скільки з них стосуються ШІ
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
У 18 років «захантив» SoftServe, у 21 — відкрив власну компанію. Історія львівського IT-вундеркінда
Гліб Щур — випускник кафедри систем штучного інтелекту НУ «Львівська політехніка». На молодших курсах його запросила на роботу IT-компанія SoftServe, де він працював майже 3 роки розробником у R&D-відділі. А вже у 2021 році Гліб заснував власну компанію та став CSO у 21 рік. Розповідаємо історію львівського «самородка».