😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Олександр КузьменкоЗброя
7 лютого 2025, 10:03
2025-02-07
«Дикі Шершні» протестували нову версію дрона-перехоплювача Sting. Оновлений «мисливець на шахеди» може літати вдвічі довше (Відео)
Український виробник бойових FPV-дронів «Дикі Шершні» (Wild Hornets) показав тестування нової версії дрона Sting, призначеного для перехоплення російсько-іранських камікадзе Shahed-136. В соцмережах його порівняли з винищувачем зі Star Wars.
Український виробник бойових FPV-дронів «Дикі Шершні» (Wild Hornets) показав тестування нової версії дрона Sting, призначеного для перехоплення російсько-іранських камікадзе Shahed-136. В соцмережах його порівняли з винищувачем зі Star Wars.
«Успішне випробування нової модифікації найшвидшого перехоплювача — STING. Нові версії наших найшвидших безпілотників тепер можуть літати вдвічі довше, зберігаючи свою швидкість», — розповіли розробники дрона.
Вони зауважили, що не хочуть розкривати технічні характеристики, але порадили звернути увагу на швидкість дрона та відсоток «газу» (throttle). Зокрема, при 50% газу дрон розвинув швидкість 200 км/год на висоті 1 046 метрів.
Successful Testing of the New Modification of the Fastest Interceptor — STING 🐝
The new versions of our fastest drones can now fly twice as long while maintaining their speed.
We won’t reveal the technical specifications, but there are hints in the video: pay attention to the… pic.twitter.com/eswRAVkSmw
«Ого, це справжні винищувачі [із „Зоряних воєн“], які пролітають повз. Молодці, Wild Hornets!», — прокоментував відео українських розробників користував в X (Twitter).
«Дикі шершні» вперше показали Sting восени минулого року. Тоді вони розповідали, що дрон може літати зі швидкістю понад 160 км на годину та підійматися на висоту близько 3 км. Він може пілотуватися із землі за допомогою окулярів віртуальної реальності, які дозволять оператору точно бачити, куди він летить. Sting також матиме систему наведення зі штучним інтелектом, яка дасть змогу пілоту фіксувати ворожі цілі.
23 школи дронів, які допоможуть навчитись керувати безпілотником. Куди звернутись, щоби стати оператором БПЛА
Про важливість безпілотників та, відповідно, операторів вже говорять дуже багато та скрізь. Військові чекають, що штати БпЛА в бригадах мають розширити, особливо після оголошення створення «Сил безпілотних систем».
До переліку із зібраних нами закладів, які навчають операторів БПЛА, додалась ще одна 23-тя в цьому списку школа. Додаємо школу операторів USMT та оновлюємо інформацію по іншим закладам.
Якщо ви знаєте, хто ще навчає пілотів для безпілотників, пишіть на пошту [email protected].
(оновлений текст від 22 липня 2022)
Атлас зброї: Україні передали шведські танки Stridsvagn 122. Які ще танки отримали захисники та від кого
Швеція передала Україні 10 танків Stridsvagn 122 з українськими екіпажами, навченими у Швеції, пише «Європейська правда», посилаючись на пресслужбу Збройних сил Швеції.
Раніше ми збирали, які ще танки Україні вже передали інші країни.
(текст від 29 липня 2022)
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Що це за машини та як вони працюють
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Імовірно, 7 таких транспортних засобів прибудуть до України до кінця цього року, вони призначені для евакуації поранених. Інші очікуються у 2023 році — їх будуть використовувати для очищення доріг. Нагадуємо, що це за зброя і що вона вміє.
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі
Коментар прихований за порушення правил коментування.