Дістали русняві шахеди й ракети? Підсилюймо ППО — донать на SkyLock 👉
Олександр КузьменкоЗброя
16 липня 2024, 18:56
2024-07-16
Українська компанія Wild Hornets представила найбільший FPV-дрон Queen Hornets, що здатний нести 9,5 кг вантажу
Виробник бойових FPV-дронів «Дикі Шершні» (Wild Hornets) показав найбільший український FPV Queen Hornets. Цей важкий бомбер створили на прохання командира батальйону К-2 Кирила Вереса.
Виробник бойових FPV-дронів «Дикі Шершні» (Wild Hornets) показав найбільший український FPV Queen Hornets. Цей важкий бомбер створили на прохання командира батальйону К-2 Кирила Вереса.
«На початку 2024 року командир батальйону К-2 Кирило Верес звернувся до нас з проханням створити доступний FPV-бомбардувальник, який міг би нести до шести кілограмів корисного навантаження і коштував би стільки ж, скільки кілька звичайних дронів-камікадзе. Ми взялися за втілення цієї ідеї в життя», — повідомила компанія на своїй сторінці в X (Twitter).
На створення Queen Hornets пішло три місяці роботи, «Дикі шершні» провели сотні випробувань, зламали два десятки апаратів, а потім запустили передсерійну партію. Після успішних бойових випробувань почалося серійне виробництво важкого дрона.
«Успіху вдалося досягти завдяки українській електроніці, яка була розроблена під час війни, та досвіду наших FPV-операторів. Наразі безпілотник на 65% складається з українських комплектуючих», — стверджують у Wild Hornets. Новий безпілотник отримав назву Queen Hornets — за аналогією з ієрархією сім'ї шершнів у природі, де все будується навколо королеви.
How We Created the Largest Ukrainian FPV Drone 🐝👑
At the beginning of 2024, the commander of the K-2 battalion, Kyrylo Veres, asked us to create an affordable FPV bomber that would carry up to six kilograms of payload and cost the same as a few regular kamikaze drones.
Дрон може нести вантаж масою до 9,5 кілограмів на відстань 5 кілометрів або ж 6-кілограмовий вантаж на 17 км. Вартість одного коптера становить усього $1000.
Наразі на фронті вже працює більше сотні Queen Hornets. Ще стільки ж перебуває на конвеєрі. Розробники вже готують нову версію цього FPV, яка матиме нову інноваційну раму, спеціальний зв’язок та нестиме вдвічі більшу бойову вагу.
23 школи дронів, які допоможуть навчитись керувати безпілотником. Куди звернутись, щоби стати оператором БПЛА
Про важливість безпілотників та, відповідно, операторів вже говорять дуже багато та скрізь. Військові чекають, що штати БпЛА в бригадах мають розширити, особливо після оголошення створення «Сил безпілотних систем».
До переліку із зібраних нами закладів, які навчають операторів БПЛА, додалась ще одна 23-тя в цьому списку школа. Додаємо школу операторів USMT та оновлюємо інформацію по іншим закладам.
Якщо ви знаєте, хто ще навчає пілотів для безпілотників, пишіть на пошту [email protected].
(оновлений текст від 22 липня 2022)
Атлас зброї: Україні передали шведські танки Stridsvagn 122. Які ще танки отримали захисники та від кого
Швеція передала Україні 10 танків Stridsvagn 122 з українськими екіпажами, навченими у Швеції, пише «Європейська правда», посилаючись на пресслужбу Збройних сил Швеції.
Раніше ми збирали, які ще танки Україні вже передали інші країни.
(текст від 29 липня 2022)
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Що це за машини та як вони працюють
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Імовірно, 7 таких транспортних засобів прибудуть до України до кінця цього року, вони призначені для евакуації поранених. Інші очікуються у 2023 році — їх будуть використовувати для очищення доріг. Нагадуємо, що це за зброя і що вона вміє.
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)