Книжка називається «Як жаба-жаба астронавтом стала». Основою для неї була вигадана фотографом історія, яку він часто розповідав сину перед сном. Текст для видання згенерував чат-бот ChatGPT у відповідь на короткий запит, а ілюстрації були створені генератором зображень Midjourney. Макет книжки Валерію допомогла зробити дружина у програмі Adobe InDesign.
«Так, у жаби пальці, а не ласти, і цих пальців інколи більше. Ми не виправили всі помилки, яких припустився ChatGPT. Але історія в тому, що я зробив ілюстровану книжку для своєї дитини, про що завжди мріяв. Без ШІ навряд чи це було би можливо, враховуючи, що малюю я так собі», — поділився Валерій. За словами фотографа, книжка сину дуже сподобалася, тому він уже думає над другою частиною історії.
Валерій Ведута народився в селі Щасливцеве на Херсонщині, яке зараз під окупацією, пише birdinflight. Цьому місцю він присвятив серію автопортретів. Його роботи публікувалися у Vogue Italy, Vogue Portugal, Harper’s Bazaar. Живе та працює в Києві.
«Чи є у мене талант, якщо комп’ютер може імітувати мене?». Штучний інтелект пише книги авторам Amazon Kindle. The Verge поспілкувався з авторами та виявив багато цікавого
Письменники-романісти використовують штучний інтелект для створення своїх творів. Видання про технології The Verge поспілкувалося з письменницею Дженніфер Лепп, яка випускає нову книгу кожні дев’ять тижнів, й дізналося про те, як працює штучний інтелект для написання романів. Наводимо адаптований переклад статті.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі