Український стартап Buntar Aerospace визнано стартапом 2024 року. Нагадуємо, що це за розробка
Український стартап Buntar Aerospace визнано стартапом 2024 року за версією Innovation Development Fund Award. Нагадуємо, що це за розробка
Український стартап Buntar Aerospace визнано стартапом 2024 року за версією Innovation Development Fund Award. Нагадуємо, що це за розробка
У серпні 2023 році в Україні створили невидимий для РЕБ безпілотник-розвідник з розумною системою управління «Бунтар». Стартап був заснований Іваном Кауновим, Катериною Безсудною та Богданом Сасом. Компанія поєднує військовий та стартап-досвід, який дозволяє команді підходити до вдосконалення оборонних продуктів з технічної точки зору.
Buntar Aerospace — український оборонний стартап, який створює розвідувальний БпАК Buntar One та Buntar Copilot — software для планування та виконання розвідувальних місій. Заснований у серпні 2023 року Іваном Кауновим, Катериною Безсудною та Богданом Сасом, стартап поєднав військовий та стартап-досвід, який дозволяє команді підходити до вдосконалення оборонних продуктів з технічної точки зору. Команда зосередилася на проблемі пошкодження та втрати БпЛА під час розвідувальних місій та розробила комплексне рішення, яке включає окремі software та hardware продукти.
У червні співзасновники Uklon створили інвестфонд для підтримки українських defense-tech стартапів. Першою великою інвестицією стало фінансування стартапу Buntar Aerospace, який розробив розвідувальний дрон.
Як розповіли у стартапі, команда працює над розробкою двох продуктів:
Нові інвестиції підуть на R&D, закупку компонентів та розширення команди. Саме зараз відбуваються тестування на полігоні БпЛА Buntar One та інтеграція софту Buntar Copilot з іншими БпЛА.
На сьогодні команда Buntar Aerospace залучила $2,2 млн інвестицій. У цьому раунді взяли участь як українські, так і закордонні інвестори, більшість з яких бажають залишатися анонімними.