Воїни Нацгвардії створили установку для знищення іранських дронів Shahed 136
Миколаївські нацгвардійці створили установку із кулеметами ПКТ (Калашнікова) для знищення безпілотників окупантів. Про це повідомила Національна гвардія України у Facebook.
Миколаївські нацгвардійці створили установку із кулеметами ПКТ (Калашнікова) для знищення безпілотників окупантів. Про це повідомила Національна гвардія України у Facebook.
Миколаївські нацгвардійці створили установку із кулеметами ПКТ (Калашнікова) для знищення безпілотників окупантів. Про це повідомила Національна гвардія України у Facebook.
«Миколаївські гвардійці створили установку з кулеметами ПКТ для знищення безпілотників противника. Для мобільності її встановили на пікапі. З неї вже збили три безпілотники Shahed 136», — сказано у повідомленні.
Більшість бронетехніки, пишуть воїни, яку зараз використовують під час бойових дій в Україні, оснащена 7,62-мм танковими кулеметами або великокаліберними кулеметами.
Кулемет ПКТ у танковій версії використовує електроспуск, у нього немає сошок і пістолетної рукоятки з прикладом, відзначають у Нацгвардії.
Нацгвардійці для ведення вогню додали спусковий механізм на саму установку, яка активує відразу два кулемети, а також приєднали до установки зенітний приціл.

