🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Наталя ХандусенкоЗброя
7 квітня 2025, 11:20
2025-04-07
В Україні запустили цифрову бібліотеку компонентів для виробників зброї
Міністерство стратегічних галузей промисловості України офіційно запустило цифрову платформу, де виробники зброї та комплектуючих — зокрема БПЛА, НРК, РЕБ/РЕР — можуть знаходити одне одного, налагоджувати партнерство та розширювати локальне виробництво.
Міністерство стратегічних галузей промисловості України офіційно запустило цифрову платформу, де виробники зброї та комплектуючих — зокрема БПЛА, НРК, РЕБ/РЕР — можуть знаходити одне одного, налагоджувати партнерство та розширювати локальне виробництво.
Як повідомляє заступниця міністра стратегічних галузей промисловості України Анна Гвоздяр, платформа є безпечною і розміщена вона на сайті міністерства, яке адмініструє і модерує сервіс.
Як працює платформа
Закрита база лише для перевірених виробників.
Єдина авторизація через «Дію» та верифікація внутрішнім модератором — для продавців і покупців.
Простий пошук комплектуючих та надійні партнерства — комерційні операції відбуваються вже за межами платформи.
Як користуватись
Розміщення пропозицій:
для розміщення пропозиції виробники авторизуються через «Дію» та проходять верифікацію внутрішнім модератором;
для юридичних осіб авторизація відбувається на підставі електронного цифрового підпису. Створити організацію може лише керівник, далі співробітники організації можуть авторизуватись в системі зі своїми ЕЦП;
розмістити товар можна на основі наявних в системі товарних категорій та специфікацій. Якщо категорії нема, можна написати на пошту [email protected].
Отримання інформації:
для отримання інформації про комплектуючі виробник ОВТ (покупець) має авторизуватися через «Дію»;
після авторизації отримує доступ до пропозицій та характеристик товарів, а також може зробити запит на отримання контактів виробника комплектуючих.
Зв’язок із виробником:
Для зв’язку з виробником комплектуючих треба подати запит модератору системи. Такий підхід унеможливлює масований та несанкціонований збір контактних даних, кажуть у міністерстві.
«Це ще один важливий крок до зменшення залежності від іноземних компонентів та масштабування виробництва української зброї», — зазначила Анна Гвоздяр.
Атлас зброї: Україні передали шведські танки Stridsvagn 122. Які ще танки отримали захисники та від кого
Швеція передала Україні 10 танків Stridsvagn 122 з українськими екіпажами, навченими у Швеції, пише «Європейська правда», посилаючись на пресслужбу Збройних сил Швеції.
Раніше ми збирали, які ще танки Україні вже передали інші країни.
(текст від 29 липня 2022)
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Що це за машини та як вони працюють
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Імовірно, 7 таких транспортних засобів прибудуть до України до кінця цього року, вони призначені для евакуації поранених. Інші очікуються у 2023 році — їх будуть використовувати для очищення доріг. Нагадуємо, що це за зброя і що вона вміє.
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
«У кращому разі це кінець 1990-х». NYT описав, чому російські ракети неточні, хто постачає мікрочипи ворогу та які системи озброєння може повторити навіть студент
Дослідники, які вивчали електроніку в новітніх російських крилатих ракетах та ударних гелікоптерах, були здивовані, виявивши технологію десятилітньої давності, використану в попередніх моделях, пише The New York Times. Розповідаємо, які висновки зробили американські дослідники стосовно зброї ворога.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі