💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Наталя ХандусенкоШІ
26 вересня 2024, 13:15
2024-09-26
Згенерований ШІ ексміністр Дмитро Кулеба влаштував відеодзвінок із сенатором США в Zoom
Росія, Іран і Китай, використовують ШІ, включно з дипфейками, щоб посилити свої зусилля щодо втручання у вибори президента США. Інцидент, що трапився із сенатором Бенджаміном Л. Кардіном, є тому доказом.
Хоча незрозуміло, чи стояла росія за діпфейком Кулеби, деякі запитання, поставлені фейковим ексміністром України під час розмови із сенатором, були б особливо цікаві для рф.
Минулого четверга офіс сенатора Бенджаміна Л. Кардіна, головою Комітету із закордонних справ, отримав електронний лист від колишнього міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, з проханням з'єднатися з ним через сервіс Zoom, повідомляє The New York Times.
Під час подальшого відеодзвінка людина виглядала й говорила як Кулеба. Але в сенатора виникли підозри, коли особа, яка видавала себе Кулебу, почала поводитися нетипово: почав ставити «політично заангажовані запитання щодо майбутніх виборів», щоби дізнатися інформацію щодо чутливих зовнішньополітичних питань, таких як, наприклад, чи підтримує сенатор запуск ракет дальнього радіуса дії на російську територію. Сенатор завершив розмову та повідомив про це владу.
Співробітники служби безпеки Сенату попередили законодавців залишатися пильними.
«Хоча ми спостерігаємо збільшення загроз соціальної інженерії за останні кілька місяців і років, ця спроба виділяється своєю технічною складністю та правдоподібністю», — йдеться в електронному листі служби безпеки Сенату, додаючи, що «імовірно, інші спроби буде зроблено в найближчі тижні».
«Чи є у мене талант, якщо комп’ютер може імітувати мене?». Штучний інтелект пише книги авторам Amazon Kindle. The Verge поспілкувався з авторами та виявив багато цікавого
Письменники-романісти використовують штучний інтелект для створення своїх творів. Видання про технології The Verge поспілкувалося з письменницею Дженніфер Лепп, яка випускає нову книгу кожні дев’ять тижнів, й дізналося про те, як працює штучний інтелект для написання романів. Наводимо адаптований переклад статті.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі