💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Марія БровінськаРабота
15 августа 2024, 13:43
2024-08-15
Крінж, треш і повний абсурд. HR отримала офер, а після цього роботодавець направив їй об'ємне тестове. Чим завершилися перемовини?
Head of Human Resources Наталія Гордубей поділилася цікавим досвідом: роботодавець спочатку запропонував їй офер, а після цього попросив виконати досить об'ємне тестове завдання і презентувати його.
«Після спілкування з рекрутером, двох вдало пройдених співбесід та обговорення умов у вже запропонованому о 16:45 офері раптово о 19:40 отримую апдейт: пройти тестове завдання. Зробити його у вигляді презентації по головних проблемах компанії, привезти до Києва і презентувати. Крінж, треш і повний абсурд, як на мене», — написала фахівчиня. Від пропозиції вона відмовилась, а назву компанії не розголошує, бо вважає це неетичним.
Наталія запитала у спільноти, як би вони відреагували на таку поведінку роботодавця. Під дописом жінки понад 70 коментарів. Ось найяскравіші.
«Ну ви тепер для презентації знаєте головну проблему компанії, можете їм її презентувати й гордо піти», — іронічно зазначив розробник Вадим Онишко.
Laravel / PHP Developer Богдан Семешко зазначає, що де факто Наталія виконала тестове завдання про презентацію головних проблем компанії. «Правда виконали це тестове в онлайн форматі й публічно», — уточнив він.
Human Resources (Recruiter & onboarding specialist) в Ощадбанк: «Просто будьте готові, що такі „ой передумав“ будуть регулярно в цій компанії. Насправді це ви ще не найлютіший треш зустріли. Буває, передумують зовсім заповнювати вакансію, навіть після успішного виконання всіх завдань і 3–4 кіл співбесід і перевірок від служби безпеки. Наче і так же все працює якось, без заповнення вакансії», — коментує HR-фахівчиня Анжеліка Алексійченко.
Рекрутерка Любов Волкова пропонує «гнати такого роботодавця в шию». «Це маразм. А презентація в Києві… Вони якісь занадто олдскульні. Не люблю такі компанії загалом (але кожному своє), і в цьому місці мені ще хочеться запитати: а що онлайн-презентація їм ні, ніяк? Ото мастхев ці народні засідання?», — цікавиться фахівчиня.
«По-перше, це непрофесійно. По-друге, одразу видно, що компанія не цінує ні працівників, ні їхній час», — написала дизайнерка Діана Григор'єва.
На думку Вадима Гаврилова, CEO в iGamingTech, перший треш — це спілкування HRD із рекрутером. Другий — зміна умов, про які вже домовилися. Третій — тестове.
«Ловушка начинающего». 5 самых распространенных ошибок джунов на собеседованиях и как их избежать
Наверное, каждый хоть раз в жизни переживал ситуацию, когда после собеседования вместо приглашения на работу приходил отказ. Как же так? Это несправедливо!» — многие из нас жаловались на судьбу и не понимали, что пошло не так. Екатерина Никитина, SoftServe IT Academy Recruiter, рассказала о пяти самых популярных ошибках начинающих кандидатов на собеседованиях.
«Незнание английского можно простить только дворнику». HR в LinkedIn задался вопрос о том, зачем публиковать вакансии на английском. Вот что ответили айтишники
HR из Днепра Любовь Ковалевская в LinkedIn возмутилась тем, что компании выставляют вакансии на джоб-сайтах на английском языке. Айтишники быстро объяснили, в чем дело.
Кандидат за 17 дней общения поднял ожидания по ЗП на $3000. Что думают об этом HR-ы и IT-сообщество
Пост в Linkedin о кандидате Senior Ruby Developer, который увеличил свои зарплатные ожидания с $7000 до $10 000 с момента начала их диалога, то есть в течение 17 дней, выложила Элина Гайко (Ellina Gayko), IT recruiter в HR Network Club. Информация вызвала ажиотаж и собрала за сутки много разносторонних комментариев. Мы выбрали ключевые мнения.
Украинка прошла семь собеседований, выполнила тестовое и получила оффер от Coinbase, но так и не стала ее сотрудницей. Что пошло не так?
О работе в крупных транснациональных корпорациях мечтают многие. Обычно это шанс получить желаемую зарплату, переехать в другой город или поработать над крутым проектом и прокачать новые скилы. Но является ли полученный оффер гарантией долгожданного места? И что может помешать им воспользоваться? Мы пообщались с украинкой Марианной Тынчук и узнали, почему, даже проживая в Польше, она так и не стала сотрудницей Coinbase, которая сделала ей официальній оффер.