Полк запрошує айтівців, фахівців мережевого адміністрування, електромонтажу й embedded, пише DOU, посилаючись на повідомлення від Батальйону «К-2». Долучитись можна як напряму через мобілізацію, так і через переведення з інших підрозділів. Беруть навіть СЗЧ, які планують повернутись.
Фахівцям пропонують мобілізацію до кінця воєнного стану або службу за контрактом і грошове забезпечення від 20 000 до 120 000 грн залежно від виконання бойових завдань і розпоряджень.
Наразі в підрозділі відкриті 24 вакансії, з них 11 певним чином повʼязані з технологіями, зокрема:
Спеціаліст групи криптографічного захисту інформації
Обов’язки
розробка, впровадження та вдосконалення системи захисту інформації
гарантування безпеки автоматизованих систем
виявлення потенційних загроз і вразливостей системи, розробка й впровадження рішень щодо їхнього усунення
проведення процедур з відновлення роботи пошкоджених програм і файлів, носіїв інформації, пристроїв та ліквідація шкідливих програм (файлів, пристроїв, носіїв)
Вимоги
освіта вища за напрямами кібербезпека та захист інформації
розуміння сучасних загроз та відповідних заходів безпеки
здійснення заходів щодо захисту інформації та кіберзахисту в автоматизованих системах, забезпечення повноти та якості виконання організаційно-технічних заходів (антивірусних програмних засобів, іншого програмного забезпечення комплексу засобів захисту та системи виявлення й протидії кіберзагрозам в АС)
перевірка прийнятих в АС правил, інструкцій щодо обробки інформації на відповідність вимогам нормативно-правових актів щодо захисту інформації та кібербезпеки, здійснення контролю за їхнім виконанням
вчасне та повне доведення до користувачів АС інформації про зміни в галузі захисту інформації та кібербезпеки, що їх стосуються
організація використання кваліфікованих електронних довірчих послуг в АС військової частини
здійснення контрольних перевірок стану захисту інформації
Вимоги
наявність офіцерського звання або вища освіта для можливості його отримати
вища освіта за напрямом діяльності в автоматизованих системах
досвід роботи у сфері технічного захисту інформації (ТЗІ) буде перевагою
США в черговому пакеті допомоги надасть Україні дрони Switchblade 600. Подробиці про ці та інші «пташки», якими користуються українські захисники
Серед списку допомоги, яку пропонує Пентагон, є дрони-камікадзе Switchblade 600, які офіційний Київ просив передати раніше.
Контракт на дослідження та розробку для 10 дронів SwitchBlade 600 виробника Aerovironment, очікується протягом наступних 30 днів, заявила прес-секретар Пентагона Джессіка Максвелл в електронному листі до News Defense.
Ми зібрали список дронів, які використовують українці проти ворога, в тому числі і подробиці про Switchblade 600.
(текст від 17 травня 2022)
Тайвань передав Україні 800 БПЛА Revolver 860 Armed VTOL. Які ще безпілотники отримали захисники від західних партнерів і як вони працюють
Тайвань передав Україні 800 БПЛА Revolver 860 Armed VTOL, про це повідомляє видання Bild. Дрон-бомбардувальник ближнього радіусу може нести до восьми 60-мм артилерійських мін і наводитися на ціль із високою точністю, скидаючи їх один за одним. Раніше ми розповідали, які дрони вже є на озброєнні ЗСУ. Нагадуємо про це знову.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі