💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Наталя ХандусенкоРобота
24 жовтня 2023, 13:02
2023-10-24
Apple хоче виправити свій «великий внутрішній промах» щодо впровадження ШІ у продукти компанії. Про що свідчать нові відкриті вакансії
Схоже, що Apple серйозно взялася за впровадження генеративного штучного інтелекту у свої продукти. Про це свідчать відкриті вакансії протягом останніх тижнів, які вказують на конкретні потреби в ШІ.
Наприклад, в опису до вакансії на платформі App Store говориться, що компанія «працює над генеративною платформою для розробників на основі ШІ для внутрішнього використання та допомоги нашій команді розробників застосунків», пише TechCrunch.
Інша вакансія у відділі роздрібної торгівлі Apple згадує роботу над «розмовною ШІ-платформою (голос і чат)» для взаємодії з клієнтами.
У списку вакансій Apple також зазначено такі завдання, як розробка технологій генерації тексту, як-от «генерація тексту довгої форми, підбивання підсумків, відповіді на запитання».
Деякі інші вакансії з AI/ML вказують на роботу над «людиноподібними розмовними агентами». Компанія також опублікувала вимоги до відділів, які займаються Siri та Spotlight.
На вихідних Марк Гурман з Bloomberg повідомив, що Apple збирається інвестувати понад $1 млрд на рік у продукти та функції на основі ШІ. Говориться, що компанія вважає відмову від постачання продуктів на основі штучного інтелекту «досить великим внутрішнім промахом».
За даними Bloomberg, компанія збирається використовувати LLM для Siri та Messages для наступної версії iOS. Apple вивчає функції ШІ в додатках і службах, таких як Xcode, щоб допомогти розробникам, та списках відтворення для Apple Music.
#Всратівакансії. ТОП-5 пропозицій про роботу, над якими глузують айтішники
Кількість вакансій в IT з початком війни скоротилася, та шедеврів серед них не поменшало. dev.ua зазвичай попросить дизайнерку Анну Лазурко, яка регулярно публікує у своєму LinkedIn вакансії з дивними та кострубатими описами та вимогами, робити добірку з таких «шедеврів». Ось тут можна почитати першу, другу та третю таку добірку.
Цьоготижнева добірка створена dev.ua за допомогою добре відомого у LinkedIn хештегу #всратівакансії. Насолоджуйтеся!
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.