😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Вікторія ГорбікСтартап
25 травня 2024, 11:26
2024-05-25
Український ШІ-стартап Beholder отримав головний приз у 600 000 євро на міжнародній конференції Latitude59
Український Spacetech стартап Beholder, який розвідує корисні копалини за допомогою нейромереж та працює над спеціалізованим хабом для геологів, став переможцем у на фінальному пітчингу стартап-конференції Latitude59 у Таллінні.
Український Spacetech стартап Beholder, який розвідує корисні копалини за допомогою нейромереж та працює над спеціалізованим хабом для геологів, став переможцем у на фінальному пітчингу стартап-конференції Latitude59 у Таллінні.
Про Beholder
Україснький стартап Beholder заснували у 2021-му Андрій Севрюков (CEO/CTO), Сергій Лубкін (CMO/CFO) та Даніїл Лубкін (COO). Стартап представляє собою комплекс нейромереж, які допомагають у пошуках корисних копалин. Крім того, фахівці працюють над спеціалізованим порталом для геологів Beholder Hub.
В березні 2023 року Beholder увійшов у топ 50 4YFN Awards. Восени 2023 року стартап став одним з півфіналістів IT Arena 2023. Компанія Beholder вже має естонську реєстрацію.
У 2021 році стартап отримав першу інвестицію у розмірі 150 000 євро, з того часу команда фаундерів також додатково інвестувала у проєкт. В березні 2024 року Beholder залучив $940 000 інвестицій від європейського фонду InnoEnergy з фокусом на енергетику.
Latitude59 завершився в п’ятницю, 24 травня 2024 року. На головній сцені Kultuurikatla відбулося фінальне зіткнення, де взяли участь п’ять найкращих стартапів із пулу з 526 претендентів із 53 країн. Головний приз у розмірі 600 000 євро отримав український стартап зі штучного інтелекту Beholder. Друге місце посів литовський AskToSell, який отримав 300 000 євро, а естонський стартап GaltTec отримав 100 000 євро, пише Financial Express.
Команди стартапів-переможців пітчингу Latitude59 2024 року (Фото Speka)
Інвесторів захопила технологія Beholder, спрямована на створення точного геологічного атласу Землі. Цей атлас необхідний для гірничодобувних компаній, які прагнуть до екологічно стійкої та ефективної діяльності. «На нашій планеті може бути ще більша планета», — сказав Рійво Антон, партнер Specialist VC, ілюструючи глибокий вплив технології Beholder.
Під час конференції стартапери вже знайшли близько мільйона євро потенційних інвестицій на зустрічах, пише SPEKA, посилаючись на слова Андрія Севрюкова, CEO та засновника Beholder. Кореспондентка Mind повідомила, що загалом під час події команда залучила близько 1,5 млн євро.
Український стартап Beholder, переможець у на фінальному пітчингу стартап-конференції Latitude59 у Таллінні (Фото Mind)
Андрій Севрюков повідомив SPEKA, що серед планів стартаперів:
Привести до ладу команду проєкту.
Засетапити центральний офіс в Таллінні, Андрій придивляється до талліннського технологічного хабу Lift99.
Відкрити рахунок в нормальному естонському банку.
Почати проєкти в Індонезії, і зрозуміти, як ми це технічно будемо робити: хто полетить в Джакарту для участі в Indonesian International Geothermal Conference в вересні 2024 року.
Визначитись, як стартап буде рухати далі проєкти в Африці, масштабувати та виконувати. Чи виводити африканського майнера або пʼятьох на IPO.
Дивитись в сторону розширення вертикалі проєкту, згодом розширювати і горизонтальну складову.
«Ми вже отримали багато пропозицій, як шукати ресурси на морському дні. Нас вже питають, а що ми зробили для космосу після того, як космос так багато для нас зробив (велика частина даних Beholder побудована на супутникових знимках — Speka). Тому думаємо, що якусь горизонталь (диверсифікацію проєкту) ще додамо», — сказав Андрій Севрюков.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.