🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Вікторія ГорбікТаке життя
18 жовтня 2021, 17:50
2021-10-18
Випускників безкоштовної школи ML-спеціалістів від AI HOUSE в Києві працевлаштовуватимуть в Reface, Pawa та ZibraAI
В Києві починає роботу оффлайн-школа машинного навчання Deep Learning Creator School. Це зазначає у своєму телеграм-каналі SPEKA. Школу запускає проєкт AI HOUSE Сергія Токарєва, де він є ініціатором, IT-інвестором та викладачем. Також у списку викладачів школи: CTO та ко-фаундери Reface та Pawa, у тому числі і Денис Дмитренко, викладачі київського і львівського політехнікумов, Київського національного університета (КНУ) ім. Тараса Шевченко, Українського католицького університету, також технічні підприємці та бізнес-ангели.
Основний напрямок розвитку школи — навчання ML-спеціалістів, Machine Learning Engineer, що розробляють алгоритми для нейромереж, за якими буде працювати комп’ютер. По закінченню навчання, кращих студентів чекає працевлаштування у технологічних компаніях Reface, ZibraAI та Pawa.
Щоб потрапити до школи, потрібно буде пройти кілька етапів відбору:
Досвід роботи кандидатів має бути від одного року у ML.
Потрібно дати відповідь на десять питань квіз-форми.
Перемогти у змаганнях на платформі Kaggle.
Пройти інтерв’ю з викладачами.
Далі 15 учнів, які потраплять до школи, чекатимуть інтенсивне навчання з 10 ранку до 7 вечора кожні вихідні упродовж шести тижнів від 13 листопада до 19 грудня.
Більшу частину часу навчання буде присвячене практиці: пошуку, відбору та валідуванню ідей та нетривіальних гіпотез, а також рішенню для масштабування проєкту. Лише 30% занять будуть присвячені теорії.
Раніше Сергій Токарєв розповідав, що оффлайн-школа має стати першою ланкою на шляху до створення екосистеми з освіти у сфері штучного інтелекту AI House.
Богдан Пономар, CEO AI HOUSE, розповів у коментарі для SPEKA, що у планах розвитку AI HOUSE буткемпи з університетами та інші освітні ініціативи у цій сфері. Також навесні проєкт відкриє другий набір до ML-школи.
Як резюме можна відмітити, що, для формування команди, завжди краще навчити джуніора, замість того, щоб перевчати досвідченого ліда. Іноді для цього навіть можна відкрити окрему школу.
Розробник каже, що відпрацював на ZibraAI 392 години, та йому не заплатили. В компанії пояснили причини та обіцяють оплатити роботу до 10 липня
(Новину оновлено та доповнено з урахуванням позиції роботодавця та уточнень від працівника)
Unity Developer Олександр Ткаченко пожалівся у Facebook-спільноті розробників розмістив пост, в якому пожалівся на свого замовника — компанію Zibra.ai, яка, за його словами, не заплатила йому за роботу. dev.ua дізнався позиції обох сторін.