💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Марія БровінськаРобота
27 серпня 2024, 15:38
2024-08-27
«Ми думали, за булінг не платять». Рекрутерка показала вакансію з вимогою навичок булінгу та рентгенівського випромінювання. Ймовірно, опис писав хтось випадковий
Рекрутерка Анастася Андрущенко опублікувала вакансію, у якій серед навичок кандидатів — використання булінгу задля ефективного пошуку фахівців.
«У цій вакансії прекрасна і назва, і вимоги. А ми думали, за булінг не платять. Хоча мені здається, деякі рекрутери часто використовують метод булінгу на співбесідах», — написала вона.
Окрім навичок булінгу, у вакансії вказано ще один скіл (причому, ймовірно, з помилкою) — X-ray. Тобто роботодавець бажає, щоб рекрутер бачив кандидата наскрізь, подібно рентгенівським променям.
Анастасія виклала скриншот опису позиції.
«Там 43 редфлеги в тій вакансії. Тому, думаю, булінг буде теж», — іронічно прокоментувала допис HRD Оксана Опришко.
Business Development Manager Дмитро Зубченко зазначив: «Добре, що не рекрутер — м’ясник».
А от Business and Talent Acquisition Specialist Людмила Гойда помітила у вакансії ще помилки. «То мав бути boolean та x-ray search. Але той, хто писав, мабуть, сам не знає, що це», — зазначила вона.
«Незнання англійської можна пробачити тільки двірнику». HR в LinkedIn запитала про те, навіщо публікувати вакансії англійською. Ось що відповіли айтішники
HR з Дніпра Любов Ковалевська в LinkedIn обурилася тим, що компанії виставляють вакансії на джоб-сайтах англійською мовою. Айтішники швидко пояснили, в чому справа.
«Сталася ситуація, якої не мало бути». Genesis втрапив у репутаційний скандал, дозволивши рекрутерам використовувати свій бренд для найму. На що жаліються кандидати
Розробник Нікола Щупило опублікував в LinkedIn сріншот переписки з рекрутеркою, що представилася від імені компанії IntellectoKids та холдингу Genesis, який викликав дискусію серед користувачів спільноти.
«Навряд чи можна вірити фідбекам компаній». Тестове в IT: робити чи не робити? Відповідають айтішники
Дизайнерка Анна Лазурко поскаржилася в LinkedIn, що жодна компанія, у яку вона робила тестове, не надала фідбек за її проханням чи без нього. «Отримали, ігнорили на тиждень-два, а потім „рухаємося з іншим кандидатом“. Це взагалі єдина фраза, якою мені відмовляють. Як зрозуміти, що ти робиш щось не так і не те, коли нема жодного фідбеку?», — запитала розчарована спеціалістка.
«Єдина команда, якою я буду керувати в росії, буде команда бомбардувальників». Як польська IT-компанія намагалася захантити українську рекрутерку для роботи з рф
Українська IT-рекрутерка Олена Ярнова розповіла в LinkedIn історію про те, як польська IT-компанія намагалася зробити їй пропозицію з роботи. Проте в ній було кілька неприпустимих для неї умов.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі