💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоРобота
18 вересня 2024, 12:15
2024-09-18
UPD. CFO Ciklum покидає компанію після десяти років роботи. Де він працюватиме тепер?
Андрій Оксенюк, CFO (Chief Financial Officer) в компанії з розробки програмного забезпечення Ciklum, оголосив про завершення співпраці. Через кілька тижнів він почне працювати на новому місці.
«Моя наступна місія, якої я дуже чекаю, розпочинається за кілька тижнів, тому я хочу скористатися цією можливістю, щоб подякувати всім колегам у Ciklum, Правлінню та партнерам за підтримку та довіру, а також за можливість працювати разом над нашими численними проєктами та досягненнями», — написав Оксенюк в LinkedIn.
Він працював в Ciklum майже 10 років, де почав як Head of Finance у 2014 році. У 2016 він перейшов на позицію Finance Director, а у 2019 став Executive VP Finance. З 2019 року і по нині Андрій Оксенюк працював як CFO.
«Я особливо пишаюся нашою фінансовою командою — ми зростали та прогресували разом, і я не сумніваюся, що ви продовжите зустрічати будь-які нові виклики з тією ж витонченістю та стійкістю, яку ви завжди демонстрували», — відзначив Оксенюк.
Нагадаємо, що на початку літа CFO Ciklum оцінив вплив мобілізації на фахівців компанії. «Я не бачу сценарію, де в компаніях буде мобілізовано надто велику кількість фахівців за короткий період», — зазначав Андрій Оксенюк.
UPD. Джерела «Forbes Україна» назвали українську компанію в, якій з жовтня почне працювати Оксенюк.
«Андрій ухвалив рішення приєднатися до української компанії, де обійматиме стратегічну позицію і матиме змогу робити вагомий внесок у відбудову України та відновлення критичної інфраструктури держави», — прокоментували нове місце роботи Андрія Оксенюка в Ciklum, не уточнюючи назву компанії.
Проте знайомі з ситуацією співрозмовники «Forbes Україна» стверджують, що це «Датагруп-Воля» і lifecell. Раніше dev.ua стало відомо, що на посаду технічного директора групи компаній DVL призначено Сергія Терещука.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.