Розробники Clubhouse Пол Девісон і Рохан Сет надіслали співробітникам Clubhouse листа, в якому повідомили про скорочення штату та перезапуск проєкту.
«Сьогодні ми оголосили, що скорочуємо нашу організацію більш ніж на 50% і попрощаємося з багатьма талановитими, відданими товаришами по команді. Нам дуже шкода, що ми робимо це, і ми б не вносили ці зміни, якби не вважали це абсолютно необхідним», — йдеться у листі.
Ті співробітники, яких вирішили звільнити, отримали календарне запрошення на зустріч 1:1 із менеджером відділу.
Своє рішення фаундери пояснили неактуальністю сервісу у сучасних умовах.
«Clubhouse був розроблений як місце, де ви можете зібратися з друзями, зустрітися з їхніми друзями та поговорити. Але оскільки світ став відкритим після пандемії, багатьом людям стало важче знаходити друзів у Clubhouse і вписувати довгі розмови у своє повсякденне життя. Щоб знайти свою роль у світі, продукт має розвиватися. Для цього потрібен період змін», — зазначили стартапери.
Засновники планують перезавантажити компанію, оптимізувати команду та змінити продукт.
Звільненим працівникам виплатять зарплату за решту квітня, плюс компенсують чотири місяці додаткової вихідної допомоги. Це означає, що всі постраждалі отримуватимуть повну зарплату до 31 серпня 2023 року.
Серед співробітників, які залучені в розвитку компанії, пошириться практика викупу частки Clubhouse. «Ми прискоримо всіх, кого це стосується, до дати набуття прав у серпні 2023 року, а для тих, хто не досягнув однорічної межі набуття прав, ми також відмовимося від обриву та забезпечимо пропорційне щомісячне набуття прав до дати серпня 2023 року», — йдеться в повідомленні.
Також до 31 серпня 2023 року для всіх співробітників діятиме медична страховка. Вони можуть залишити собі техніку компанії собі, а також отримають допомогу у пошуку нової роботи.
Також компанія готова надавати міграційну підтримку для співробітників--експатів,
Засновник сервісу зауважили, що мають чітке уявлення про те, як виглядатиме Clubhouse 2.0. «Ми віримо, що з меншою командою ми зможемо швидше перебирати деталі, створювати правильний продукт і вшановувати наших товаришів по команді, які допомогли нам досягти цього», — йдеться у листі.
У TikTok набирає обертів новий тренд — тихе звільнення.
Що таке quiet quitting, чому воно виникає та чому зумери не хочуть викладатися на роботі на повну
У TikTok набуває обертів тренд quiet quitting — «тихе звільнення». Тренд отримав популярність після появи TikTok-відео від користувача @zaidleppelin. У ньому автор пояснює, що робота — це лише частина життя. «Цінність людини не визначається її працездатністю», — заявляє zaidleppelin у відео, що стало вірусним. Розповідаємо, що таке «тихе звільнення», чому воно виникло масе зараз та які наслідки матиме.
PHP-розробник каже, що у Work.ua йому не виплатили понад $5000 зарплати, а після розголосу намагалися схилити до написання заяви на звільнення за власним бажанням
Інженер-програміст у компанії «Реактор» (Work.ua) Микола Цуркан на форумі DOU розповів історію про те, як його роботодавець не виплачує обумовлену в офері зарплату, схиляючи розробника до того, щоб той написав заяву на звільнення за власним бажанням.
Дизайнерка Kode Technologies жаліється, що роботодавець не виплачує зарплату за квітень і травень, а також ігнорує її звернення щодо звільнення з компанії
Тепер звільнити працівника можуть із будь-якої причини. Що ще важливого в новому трудовому законі: пояснює юрист
19 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність».
Цей законопроєкт розроблявся ще в мирний час і мав на меті осучаснення правового регулювання у сфері трудових відносин. Що змінилося з прийняттям документа, розповідає адвокат АО ASA GROUP Валерій Єфремов.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі