😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Наталя ХандусенкоУвійти в ІТ
13 березня 2024, 17:51
2024-03-13
Асоціація IT Ukraine разом із лідерами ІТ-галузі створили платформу Core Skills 2.0, яка допоможе покращити ІТ-освіту в університетах
Асоціація IT Ukraine запустила Core Skills 2.0 — платформу для викладачів і студентів з темами, тестами та задачами з основних ІТ-дисциплін, до створення якої долучилися EPAM, GlobalLogic, Luxoft, COAX Software, Softserve, Go IT та Mate academy.
Асоціація IT Ukraine запустила Core Skills 2.0 — платформу для викладачів і студентів з темами, тестами та задачами з основних ІТ-дисциплін, до створення якої долучилися EPAM, GlobalLogic, Luxoft, COAX Software, Softserve, Go IT та Mate academy.
Мета проєкту — створення практичних рекомендацій ІТ галузі для фундаментальних навчальних дисциплін галузі знань «12: Інформаційні технології». Для викладача — це ресурс для актуалізації навчальних програм та деталізації результатів навчання. Для студента — інструмент перевірки знань відповідно до вимог ІТ-індустрії.
Платформа Core Skills 2.0 надає перелік модулів і тем, які рекомендовано ІТ-спільнотою, за таки дисциплінами:
Об'єктно орієнтоване програмування;
Вебтехнології;
Алгоритми та структури даних;
Бази даних;
Основи програмування.
Переваги платформи для викладачів:
викладачі може використати рекомендації від індустрії для вдосконалення програми навчання;
отримують комплекс завдань, розроблені фахівцями-практиками, що допоможе якісно змінити або оновити програму викладання відповідно до потреб галузі.
Переваги для студентів:
отримують більш практично орієнтований освітній процес, який розширює їх можливості для успішного працевлаштування;
мають можливість перевірити свої знання відповідно до сучасних вимог IT-індустрії;
можуть вже з першого курсу працювати над побудовою успішної карʼєри в ІТ і орієнтуватись на вимоги спеціалістів;
точно знатимуть, який фахівець потрібен індустрії.
Платформу будуть доповнювати тестами та задачами, а також новими дисциплінами для перевірки компетентностей студентів і випускників ЗВО з виданням відповідного сертифікату.
На другому етапі реалізації проєкту для студентів з’явиться можливість сертифікації на базі платформи.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
«Не женіться за топчиком, який ви зможете придбати колись потім». Program Manager Luxoft не мислить свого життя без велопокатушок. Ось його поради бажаючим долучитися
«Навколо IT» — нова рубрика, в якій ми збиратимемо все корисне для життя айтішника, яке не стосується його роботи. Виявляється, у айтішників різні хобі. Ми вже писали про айтішників-бігунів, плавців, художників, музикантів, танцівників, а також заводчиків собак.
Герой сьогоднішнього матеріалу ― Максим Мох, Program Manager, який захоплюється велоспортом і знає про нього майже все. dev.ua Максим розповів, як обирав своє захоплення та дав поради, як і де краще займатися велоспортом.
У 18 років «захантив» SoftServe, у 21 — відкрив власну компанію. Історія львівського IT-вундеркінда
Гліб Щур — випускник кафедри систем штучного інтелекту НУ «Львівська політехніка». На молодших курсах його запросила на роботу IT-компанія SoftServe, де він працював майже 3 роки розробником у R&D-відділі. А вже у 2021 році Гліб заснував власну компанію та став CSO у 21 рік. Розповідаємо історію львівського «самородка».