😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Вікторія ГорбікУвійти в ІТ
23 січня 2023, 14:50
2023-01-23
Google запрошує учасників на другий потік безкоштовної навчальної програми з фокусом на Machine Learning та роботу з даними
У продовження безплатної навчальної програми, Google оголошує набір у групу на другий потік. Як повідомляє компанія в релізі, фокус навчання буде спрямований на машинне навчання (Machine Learning) та роботу з даними.
У продовження безплатної навчальної програми, Google оголошує набір у групу на другий потік. Як повідомляє компанія в релізі, фокус навчання буде спрямований на машинне навчання (Machine Learning) та роботу з даними.
Завдяки програмі «Розвивайте кар’єру з Google Cloud», українці зможуть отримати знання та практичні навички роботи з хмарними технологіями й розширити можливості працевлаштування. Учасники програми матимуть можливість отримати безплатні ваучери на складання іспиту, щоб отримати міжнародну сертифікацію Google Cloud, а також інші призи.
У програмі «Розвивайте кар’єру з Google Cloud: ML та дані» в Україні можуть взяти участь:
ІТ-фахівці та розробники, які хочуть розвивати свої навички та кар’єру у сфері хмарних технологій.
Студенти ІТ-сфери, які потребують навичок роботи з Google Cloud для працевлаштування.
Нетехнічні фахівці, які працюють з даними (економісти, фінансисти, бізнес-аналітики, продуктові менеджери, проєктні менеджери, маркетологи тощо).
Для ефективного навчання рекомендується володіти хоча б базовим рівнем англійської мови.
Що входить в навчальну програму:
60 днів безплатного доступу до всіх курсів на платформі Google Cloud Skills Boost — ідеального місця для навчання Google Cloud.
Практичний досвід світового рівня, здобувши бейджі навичок Google Cloud (Google Cloud skill badges). Бейджі навичок підтверджують наявність у спеціалістів знань та практичного досвіду роботи в хмарі, що допоможе у розвитку кар'єри у сфері хмарних технологій.
Індивідуальні напрями навчання, зокрема з фокусом на ML і данних. Кожен напрям навчання містить колекції контенту, які поєднують онлайн курси за запитом та практичне навчання.
Нагороди за три й більше отриманих бейджів навичок.
Безплатні ваучери на сертифікаційний іспит Google Cloud за 12+ бейджів навичок отриманих протягом перших двох потоків програми.
Зустрічі з фахівцями з хмарних технологій щодо підготовки до міжнародної сертифікації Google Cloud та карʼєрними консультантами.
Після успішної реєстрації на електрону пошту респондента надійде електронний лист з інструкцією щодо подальших дій. Крім того, там будуть зазначатися дані про вебінари та сесії питань та відповідей з експертами з хмарних технологій.
Перейдіть за цим посиланням, щоб зареєструватися на другий потік. Після завершення реєстрації ви отримаєте електронного листа з інструкцією щодо подальших дій, разом з інформацією про вебінари та сесії питань та відповідей з експертами з хмарних технологій.
Більше інформації про програму «Розвивайте кар’єру з Google Cloud: ML та дані» ви знайдете за посиланням.
Інформаційними партнерами програми стали Міністерство цифрової трансформації України та національний проєкт «Дія.Цифрова освіта».
Мануал для джуна. Що треба знати новачку у frontend-розробці перед співбесідою на проєкт мрії: запитання для інтерв'ю та приклади тестових
Створювати ІТ-продукти можна на різних рівнях і вдосконалювати їх як зсередини, (backend), так і ззовні (frontend). Візьмемо, наприклад, сайт. Спеціаліст може працювати із завданнями «під капотом», а може розвивати інтерфейс сайту, застосунку чи спеціальне програмне забезпечення для бізнесу, щоб вони були зручними, зрозумілими та функціональними.
Останнім якраз займається frontend-інженер. Що ще треба знати джунам про frontend-розробку, що не варто робити перед співбесідою та на які запитання відповісти, щоби бути готовим на 100% — Frontend Engineer у Levi9 Олексій Горбунов розклав все по поличках у цьому матеріалі.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.