«Ми свідомо не форсували перехід колег на гіг-контракти, даючи їм час ознайомитися з умовами й краще зрозуміти особливості режиму. Поступово кількість охочих зростає: для когось важливі соціальні гарантії, хтось потребує регулярних відряджень, комусь просто цікаво бути серед перших і ділитися власним досвідом», — сказала вона в інтерв’ю dev.ua.
За словами Надії, від початку війни рівень довіри до держави суттєво зріс.
«Віримо, що до кінця року встигнемо подвоїти кількість гіг-контракторів, але будемо дотримуватися екологічного підходу, без примусу і поспіху», — повідомила VP HR Ciklum.
На думку Надії, «Дія.Сity» — давно назріле і потрібне галузі рішення. «Його головна перевага — чіткі та передбачувані умови роботи галузі на тривалий час. Для інвесторів і закордонних замовників — це більш зрозуміла модель взаємодії з розробниками», — зазначила Надія.
Як увійти в IT, якщо не вмієш кодити? Три історії неайтішних спеціалістів з Ciklum, TECHIIA та Intetics
Для того, аби працювати в IT, необов’язково вміти писати код. Адже в компаніях велика кількість спеціалістів, які не знають жодної мови програмування та не орієнтуються у фреймворках.
dev.ua розповідає, як влаштована робота в IT неайтіших спеціалістів й чим вона їх приваблює.
«Ситуація вже пройшла точку критичного дна». Що відбувається на ринку праці та чи є шанс на відновлення активного найму в українському IT
36% українців, які втратили роботу, не знають, як її шукати, рапортує Work.ua. Зокрема, 15% читачів dev.ua, згідно з опитуванням, також опинилися за бортом і наразі не працюють. Скаржаться на досить скромний найм у порівнянні з довоєнними часами і рекрутери. Висновок, що ринок кандидата через війну перетворився на ринок роботодавця, вже ні в кого не викликає сумнівів.