Многолєтній: «Не маємо доходів в Україні. Тут Genesis працює радше на благодійність»
СЕО Genesis Володимир Многолєтній стверджує, що ІТ-компанія практично не отримує доходів в Україні.
СЕО Genesis Володимир Многолєтній стверджує, що ІТ-компанія практично не отримує доходів в Україні.
СЕО Genesis Володимир Многолєтній стверджує, що ІТ-компанія практично не отримує доходів в Україні.
«Не маємо доходів в Україні. Наша початкова стратегія — робити продуктову компанію з України на світ. В Україні Genesis працює радше на благодійність. Відкрили тут для більшості наших продуктів безоплатний доступ. Ми один із найголовніших донаторів української освіти — вкладаємо понад $1 млн на рік, зробили кілька курсів. Освіта — довгострокова проблема, яка впливатиме на нашу індустрію», — розповів топ-менеджер в інтерв’ю Forbes.
Аналізуючи питання викликів для підприємців під час повномасштабної війни, одним з головних таких викликів він назвав короткий горизонт планування.
«Як правило, до шести місяців. Відсутність довгострокового планування — це погано, і я не знаю людей, котрі успішно розв’язали цю проблему. Це, звісно, впливає на всі середньострокові та довгострокові проєкти й інвестиції», — зазначив Многолєтній.
Попри те, що, зі слів Многолєтнього, Genesis не отримує доходів в Україні, лише близько 15% співробітників компанії наразі працюють за кордоном.
«Не будуємо системно операції за кордоном через розуміння, що можемо наймати тут. Багато керівників залишилися на місцях, аби бути з командою. За кордоном у нас працюють не більше 15% співробітників. Це, за моїми оцінками, менше, ніж в інших ІТ‐компаніях», — каже СЕО Genesis.
Зі слів Многолєтнього, немає бізнесу, на який повномасштабна війна не впливає у довгостроковій перспективі.
«Однак підприємці нормально ставляться до ситуації, іноді з гумором — усі продовжують жити та працювати. Бізнес — єдиний економічний суб’єкт, який продовжує щось робити в країні. Не вірю у прихід якихось міжнародних фондів та їхніх інвестицій. Країну відбудовувати людям, які в ній працюють», — робить висновки він.
Як нещодавно писав dev.ua, Genesis відкриває офіс у Львові на 100 фахівців.
За свіжими даними DOU, Evoplay є найбільшою продуктовою компанією України за кількістю технічних спеціалістів. На другій і третій позиціях знаходяться Ajax Systems та Genesis, які мають однакову кількість технічних фахівців.