😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Вікторія ГорбікТаке життя
20 лютого 2025, 13:29
2025-02-20
Володимир Многолєтній: «Я не дуже люблю термін "інноваційність", тому що не зрозуміло, що він насправді означає»
CEO IT-компанії Genesis Володимир Многолєтній поділився думками про ексклюзивні технологічні розробки в різних сферах, а також про те майбутнє, яке він бачить для України.
CEO IT-компанії Genesis Володимир Многолєтній поділився думками про ексклюзивні технологічні розробки в різних сферах, а також про те майбутнє, яке він бачить для України.
«Я не дуже люблю термін „інноваційність“, бо не завжди зрозуміло, що це насправді означає. На мій погляд, правильний термін — чи може компанія будувати щось нове, чи може швидко робити тести та використовувати результати цих тестів, щоб будувати бізнес», — підкреслив CEO Genesis під час панелі на заході від NV «Україна змінює світ. Які відкриваються можливості?»
Володимир Многолєтній додав, що майбутнє України на наступні п’ять-десять років — мати декілька великих компаній, які робитимуть експортний продукт. Він навів приклад у країнах Східної Європи, де є кілька великих експортних компаній, та країни Балтії, де приблизно 10 великих стартапів.
Крім того, бізнесмен зауважив, що саме так наразі працює Genesis — 100% виторгу компанії — це експортні ринки. «Ми зараз працюємо, як велика експортна компанія. У нас немає виторгу в Україні й більшість наших продуктів з початку повномасштабної війни безоплатна для українців», — додав Володимир Многолєтній.
«Українське ІТ точно буде. Світу потрібні інновації й нові сервіси, а наші інженери талановито цю потребу закривають». Яким буде 2025 рік для українського IT: розповідають топи EPAM, Ciklum, Capgemini Engineering, ZONE3000, Genesis та інші
«Підходьте до стресу, як інженер: розумійте, як він працює, а отже, і як можна з ним працювати». Топи EPAM Ukraine, Futurra Group, Ciklum, Genesis, Capgemini Engineering, Railsware діляться секретами протидії стресу та напрузі
Підключай Megogo зі знижками за акційними тарифами.
«Сталася ситуація, якої не мало бути». Genesis втрапив у репутаційний скандал, дозволивши рекрутерам використовувати свій бренд для найму. На що жаліються кандидати
Розробник Нікола Щупило опублікував в LinkedIn сріншот переписки з рекрутеркою, що представилася від імені компанії IntellectoKids та холдингу Genesis, який викликав дискусію серед користувачів спільноти.
«В ІТ у тебе є все, аби реалізовувати амбіційні проєкти». Історія голови студради КНУ, що стала PM Genesis, і допомагає не тільки майбутнім айтішникам, а й рідному вишу
Олександра Тиркалова — Education Project Manager в Genesis. За фахом вона філолог англійської мови та менеджер. Раніше Олександра була активісткою студентського самоврядування та відповідала за контент освітнього маркетплейса. Зараз вона розгортає напрям роботи з університетами в ІТ.
Black box на пів року, донати як інвестиція в безпеку та крипта. Як айтішники витрачають гроші та у що інвестують
Зарплата працівників сфери IT в Україні — одна з найвищих. І саме вони є істотним джерелом допомоги армії та підтримки української економіки. Під час війни айтішники змінюють свої фінансові звички й замість інвестицій та відкладень часто донатять кошти на ЗСУ та волонтерські ініціативи.
dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують, скільки донатять та чи відкладають на чорний день.
Сьогоднішні герої — працівники IT-компаній Universe, Innovecs та PariMatch Tech.